У столиці оцифрували 30 тисяч музейних предметів та провели 300 виставок у 2021 – КМДА

У столиці оцифрували 30 тисяч музейних предметів та провели 300 виставок у 2021 – КМДА

У столиці оцифрували 30 тисяч музейних предметів та провели 300 виставок у 2021 – КМДА
УНІАН

У Києві провели понад 300 виставок, 7 масштабних фестивалів та оцифрували 30 тисяч музейних експонатів протягом 2021 року.

Про це повідомляться на сайті Київської міської державної адміністрації.

У столиці цьогоріч відбулись такі фестивалі, як 50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", фестиваль "Відкрита музика міста", фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, всеукраїнський фестиваль MotoOpenFest, фестиваль О-fest і Atlas Weekend.

"Величезну роботу зробили і наші музейники, які продовжують оцифрування експонатів, яких тільки у 2021 році стало на 30 тисяч більше", – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Крім того, у Києві пройшов Київський Форум толерантності (міжетнічна та міжконфесійна платформи). Також реалізовали творчий проєкт "Київ Мистецький", присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Новий комплексний формат відзначення цього свята поєднав у собі дві рівноцінні мистецькі події – святкові урочистості та громадське обговорення питань, пов’язаних із розвитком культурної галузі, розробку стратегічних планів у цілому. Понад десять виставок було проведено до 30-річчя Незалежності України. Зокрема, "За суверенну соборну Українську державу. Героїка УПА і підпілля ОУН", виставку дитячих робіт із зони проведення АТО/ООС "Незалежність – очима дітей війни", фотовиставку "Моя Батьківщина – вільна Україна", виставку "Сучасне мистецтво України".

Що відомо

  • Протягом 2022-2024 років у КМДА планують відреставрувати, законсервувати та передати до музеїв близько 200 археологічних предметів. На відповідні цілі передбачено фінансування в розмірі 19,6 млн грн.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок