У НАЗК склали протоколи проти міського голови Миколаєва. Що відповів Сєнкевич

У НАЗК склали протоколи проти міського голови Миколаєва. Що відповів Сєнкевич

Працівники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) склали та направили до суду десять адміністративних протоколів щодо Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича.

Про це йдеться на сайті відомства.

Щодо міського голови Миколаєва склали протоколи "за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів".

У протоколі зазначили, що Олександр Сєнкевич "преміював сам себе та вніс пропозиції щодо призначення на різні посади чотирьох осіб, які брали участь у фінансуванні його виборчої кампанії".

Читайте також: "У Миколаєві з 1 січня зросте тариф на водопостачання та водовідведення"

"Жодних премій я собі не виписую. Зарплата і премія міського голови розраховується за формулою і затверджується депутатами на сесії. Я не брав участі у цьому голосуванні, оскільки це конфлікт інтересів. Протокол в НАЗК склали за те, що я підписав рішення сесії. Але річ у тім, що ніхто інший, крім міського голови, це рішення підписувати не мав права. Ситуація абсурдна. А щодо протоколів, то буду оскаржувати їх у суді", — про це кореспондентам Суспільного розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Що відомо

  • Протягом 20-24 грудня співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції склали та направили до суду 29 адміністративних протоколів.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок