Уряд продовжив дію спецмит на товари з Росії до кінця 2022 року

Уряд продовжив дію спецмит на товари з Росії до кінця 2022 року

Уряд продовжив дію спецмит на товари з Росії до кінця 2022 року
Shutterstock

Кабінет міністрів на засіданні 29 грудня продовжив дію постанови про запровадження спеціального мита на низку товарів походженням із Російської Федерації до грудня 2022 року. До цього мита були запроваджені до кінця 2021-го.

Спецмито було запроваджене з серпня 2019 року після того, як Росія заборонила експорт до України нафти, нафтопродуктів і вугілля, дозволивши його тільки за спецдозволами.

Додаткові стягнення поширюються на всі товари з Росії і вираховуються у відсотках до митної вартості товарів. Винятками були лише товари з групи чутливого імпорту (як-от газ, вугілля, бензин, ліки тощо).

Постанова уряду автоматично припиняє чинність "після припинення застосування Російською Федерацією дискримінаційних та/або недружніх дій щодо України".

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок