"Розслідування триває". У Держпродспоживслужбі розповіли про отруєння дітей з львівського притулку

"Розслідування триває". У Держпродспоживслужбі розповіли про отруєння дітей з львівського притулку

"Розслідування триває". У Держпродспоживслужбі розповіли про отруєння дітей з львівського притулку
undefined

У Держпродспоживслужбі розповіли про отруєння дітей з львівського інтернату, яких доправили у лікарню 19 грудня. За словами заступниці начальника управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олени Улашиної, обстежили два заклади, але розслідування ще триває.

Обстежували притулок та заклад харчування, адже у той день діти їли і там, і там. Обидва заклади не були зареєстровані у реєстрі потужностей. Спеціалісти обстежили харчоблок притулку.

"Щодо притулку, то із десяти проб продуктів, у семи виявлено умовно-патогенну флору. Із 20 змивів у чотирьох встановили відхилення умовно-патогенної флори. Обстежили 8 працівників, які були задіяні для приготування їжі та вихователі. У чотирьох людей виявили стафілокок", — каже Олена Улашина.

У закладі харчування "Кухня для душі" також обстежили кухню. У той ж день там припинили роботу до отримання результатів:

"У закладі громадського харчування було відібрано 13 змивів на бактерію групи кишкової палички. Бактерії були виявлені у чотирьох випадках. Це на поверхні каструлі, дошки для розробки, дошки дял фруктів і салатів та на ножі. Два продукти з відібраних не відповідали стандартам. Це варена локшина і м'ясо курки відварне. У продуктах виявили бактерії групи кишкової палички", — розповіла Олена Улашина.

За словами Олени Улашиної, розслідування ще триває, адже на цей час ще не отримали результатів усіх досліджень. Матеріали розслідування передали у Залізничний відділ поліції Львова.

Трьох дітей виписали із лікарні 22 грудня. Ще одну дитину виписали 24 грудня.

Що відомо

  • Четверо дітей потрапили до лікарні з отруєнням після того, як пообідали у ресторані неподалік Львова. Це діти віком від десяти до 16 років.
  • Їх госпіталізували у обласну інфекційну лікарню ввечері 19 грудня.
  • У Держпродспоживслужбі повідомили, що розпочали розслідування.
  • У закладі коментувати ситуацію відмовилися, аргументуючи тим, що розслідування триває

Читайте нас у Instagram: головні новини регіон

Вибір редакції

На початок