На Донеччині багатодітні сім’ї та спортсмени отримали сертифікати на житло та автомобілі

На Донеччині багатодітні сім’ї та спортсмени отримали сертифікати на житло та автомобілі

На Донеччині багатодітні сім’ї та спортсмени отримали сертифікати на житло та автомобілі
ДонОДА

У Донецькій області багатодітні сім’ї та спортсмени отримали сертифікати та ключі на житло, спортивний інвентар для центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та автомобілі. Цю інформацію Суспільному підтвердили у Донецькій ОДА.

"В області діє програма придбання житла та надання матеріальної допомоги на придбання автомобілів для багатодітних сімей на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів у співвідношенні 50 на 50 відсотків", — йдеться у повідомленні.

Додають, що сертифікати та ключі від будинків та квартир отримали багатодітні родини з Курахового, Бахмуту, Очеретиного, Добропілля, Покровська. Ключі від новеньких автомобілів отримали батьки – вихователі дитячого будинку сімейного типу з Покровська та багатодітна сім’я з Курахового.

За даними адміністрації, ключі від квартир, придбаних на умовах співфінансування, особам з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали діти з Авдіївки, Вугледару, Іллінівки, Костянтинівки, Краматорська, Лиману, Миколаївки, Мирнограду, Покровська, Селидового, Соледару, Черкаського, Андріївки, Курахового. Також 16 квартир вже придбано у місті Маріуполь, вони будуть вручені пізніше.

Додають, що на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів у співвідношенні 50 на 50 відсотків, у 2021 році використано понад 2 мільйони гривень. Сертифікати та ключі від квартир отримали спортсмени з Краматорська, Миколаївки, Слов’янська.

Що відомо

  • Загалом у 2021 році на реалізацію програм з підтримки багатодітних родин, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, підтримки розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, підтримки закладів соціального захисту дітей, надання допомоги нашим спортсменам з обласного бюджету та бюджету та бюджетів місцевого самоврядування використано 24, 5 млн. гривень.
  • У 2021 році було придбано 8 одиниць житла та 1 автомобіль для багатодітних сімей, на загальну суму 4 мільйони 800 тисяч гривень.
  • У Донецькій області від початку дії програмами з придбання житла 504 людини отримали ключі від квартир.
  • На придбання житла у Донецькій області була витрачено 130 млн гривень.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

Вибір редакції

На початок