На Хмельниччині повідомили про замінування ХАЕС. Вибухівки не знайшли

На Хмельниччині повідомили про замінування ХАЕС. Вибухівки не знайшли

На Хмельниччині повідомили про замінування ХАЕС. Вибухівки не знайшли
Фото: сайт ХАЕС

На Хмельниччині 28 грудня 2021 року поліція отримала анонімне повідомлення на електрону пошту про мінування Хмельницької АЕС. Про це Суспільному повідомила речниця Служби безпеки України у Хмельницькій області Людмили Рябчук.

За її словами, після отримання повідомлення, до ХАЕС були відправлені спеціалісти вибухотехнічної служби. Додає, інформація щодо мінування не підтвердилася, вибухових пристроїв, зброї на території ХАЕС не виявлено.

"За попередньою інформацією, повідомлення надійшло з тимчасово окупованих територій України Донецької та Луганської областей. Інформація уточнюється", - говорить Людмила Рябчук.

Що відомо

  • Відповідно до чинного законодавства України за повідомлення про замінування стратегічних об’єктів передбачено кримінальну відповідальність, а саме позбавлення волі терміном до восьми років.
  • Рівненській АЕС вдруге за півтора місяця погрожували терактом
  • Оператор українських АЕС Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК) "Енергоатом" та американська ядерноенергетична компанія Westinghouse підписали двосторонні угоди стосовно проєкту будівництва на Хмельницькій АЕС двох нових енергоблоків за технологією АР1000.
На початок