У травмпункті Кропивницького через ожеледь збільшилась кількість пацієнтів

У травмпункті Кропивницького через ожеледь збільшилась кількість пацієнтів

У травмпункті Кропивницького через ожеледь збільшилась кількість пацієнтів
Суспільне Кропивницький

У травмпункт Кропивницького за годину з травмами через ожеледь звернулися троє кропивничан. Завідувач Ігор Горбунов говорить: з 27 грудня, як почало сніжити, навантаження на працівників травмпункту зросло.

27 грудня за добу прийняли 41 людину, 26 грудня – 43. "Якщо говорити у відсотковому співвідношенні, то на п'ять процентів збільшилась кількість пацієнтів", – говорить лікар.

Валентина Крівцун у травмопункті очікувала на прийом лікаря. Каже, терпить біль у коліні після падіння у мікрорайоні Нова Балашівка: "Йшла з роботи, був лід і я впала на дорозі. Дуже боліла нога, пішла на роботу і звідти мене відправили сюди".

У кабінеті лікаря – на візку Анатолій Чукій. Каже, впав о 07:00, коли виходив з під’їзду на вулиці Короленка: "Відійшов декілька метрів від сходів, послизнувся, бо сніг був і льоду не побачив, впав і оце така біда. Якось намагався утриматись, потім впав на правий бік і хотів піднятись, але не зміг. Чоловік якийсь на машині був, допоміг мені встати. Сказали, що у мене три переломи".

Троє кропивничан з травмами через ожеледь звернулися в травмпункту за годину
Суспільне Кропивницький

Тим, хто через нерозчищений сніг чи слизькі тротуари отримав травму, юрист Еміль Багірян радить звертатись в суд. "Необхідно зафіксувати місце падіння, зробити фото та відео, знайти свідків, які можуть це підтвердити. Треба знайти відеокамери, які можуть бути поруч встановлені. Якщо це сталося на території житлово-експлуатаційної організації, то гроші має відшкодувати ЖЕО. Крім іншого, звертаючись в травмпункт за довідкою, треба зазначити час та місце отримання травми".

Травмовані, з якими спілкувалось Суспільне, в суд звертатись не будуть.

Читайте також

На початок