У шпиталі Краматорської лікарні №3 кількість хворих на коронавірус зменшилась

У шпиталі Краматорської лікарні №3 кількість хворих на коронавірус зменшилась

У шпиталі Краматорської лікарні №3 кількість хворих на коронавірус зменшилась
Ковідне відділення у Краматорську, фото: Суспільне Донбас

У шпиталі третьої Краматорської лікарні хворих на коронавірус у порівнянні з листопадом зменшилося. Завантаженість ліжок місяць тому була 90 відсотків, наразі - 25. Сорок пацієнтів лікуються у відділенні, майже всі вони потребують кисневої підтримки. Про це повідомляє Суспільне.

Лікарка-інфекціоністка Марія Глазунова розповіла журналістам Суспільного, що з переходом у "жовту зону" один поверх ковідного шпиталю законсервували. Зі 160 місць наразі зайнято 40.

Лікарка-інфекціоністка Марія Глазунова додала, що у відділенні 90 % пацієнтів потребують кисневої підтримки. Щодня до шпиталю надходить від одного до п’яти пацієнтів.

У шпиталі Краматорської лікарні №3 кількість хворих на коронавірус зменшилась
Ковідне відділення у Краматорську, фото: Суспільне Донбас. Ковідне відділення у Краматорську, фото: Суспільне Донбас

"Восени пацієнти були набагато важчими, зараз стан усіх хворих середнього ступеня тяжкості. Зараз хвиля в Україні йде на спад, і наразі відділення заповнене на 25%", — розповіла лікарка.

За її словами, ліки за ковідним пакетом пацієнти отримують безкоштовно.

Медична сестра Тетяна Омельяненко розповіла Суспільному, що аби поліпшити настрій пацієнтів та медпрацівників традиційно на кожному поверсі шпиталю встановили новорічні ялинки. За її словами, новий рік зустріне на робочому місці.

73- річна Ольга Антонівна з діагнозом ковід до відділення потрапила майже місяць тому. Кисневої підтримки вона потребує цілодобово. Новий рік жінка зустрічатиме в лікарні.

Хвора на COVID-19 Олена Кубатова розповіла Суспільному, що в лікарні на кисневій підтримці вже шість днів. За її словами вдома на ковід хворіє й інші члени родини, але в легкій формі. Новий рік жінка також зустріне в палаті ковідного шпиталю.

"Для мене це не дуже болісно, ​​я не сильно його відзначаю, по-родинному, для мене не має значення, більше питання, що б це швидше завершилось", — додала Олена.

Читайте також: Медиків Краматорська, які лікують хворих на ковід, годують безкоштовними обідами

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок