В інтернаті на Запоріжжі звільнять прибиральницю, яку підозрюють в побитті підопічної

В інтернаті на Запоріжжі звільнять прибиральницю, яку підозрюють в побитті підопічної

В інтернаті на Запоріжжі звільнять прибиральницю, яку підозрюють в побитті підопічної
Фото: Запорізька обласна прокуратура

На Запоріжжі прибиральницю Веселівського психоневрологічного інтернату, яку підозрюють у побитті однієї з підопічних закладу, звільнять за невідповідність службовим повноваженням, а також через прогул.

Про це Суспільному сказав заступник директора інтернату Вадим Єрещенко. За його словами, пояснень з приводу інциденту жінка не дала. 27 грудня вона покинула робоче місце і більше не з'являлася.

"У мене тільки одна причина, що може бути. Це низьке виховання і кваліфікація, чи зовсім немає у цієї співробітниці. Тобто, її там вивели, вона не стрималась і, ось, віником вдарила підопічну. Вона у нас працює з 2015 року. Могла, звісно, там прикрикнути як прибиральниця. Знаєте. Ну, десь у школі там, грубо кажучи, коли прибирання: "Не смітіть, не ходіть!", — каже він.

Відео ситуації, яка сталася у психоневрологічному інтернаті 26 грудня, оприлюднили в Інтернет-мережі. Вадим Єрещенко каже, що службове розслідування розпочали одразу після того, як керівництво закладу дізналося про інцидент.

За словами заступника директора, підопічна, у якої був конфлікт із прибиральницею, має діагноз, через який їй важко спілкуватися. Тому отримати її коментар Суспільному не вдалося. Розповіла інша очевидиця цього випадку — Наталія Головатенко, прибиральниця та підопічна медзакладу:

"Так вийшло, що вона прибирала (прибиральниця - ред.), туалет. Двічі казала: "Так, всі сходили в туалет і швиденько той, адже буде прибирання". І всі пішли, а вона залишилась. Вона вимазала туалет фекаліями, оця Іванченко. І раз прибрали, потім вона знову пішла. І пішла знову – другий раз вимазано. Ну, зірвалась людина", — розповіла жінка.

Журналісти Суспільного телефонували прибиральниці, яку підозрюють у побитті підопічної, але на дзвінки вона не відповідає. Веселівський психоневрологічний інтернат підпорядкований Запорізькій обласній раді. Заступник начальника відділу комунікацій облради Валерій Козицький розповів Суспільному, що ситуацію вивчають і поки коментарів не надають.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок