Найпопулярнішим видом дозвілля у 2021 році був перегляд фільмів та серіалів — опитування

Найпопулярнішим видом дозвілля у 2021 році був перегляд фільмів та серіалів — опитування

Опитування
Найпопулярнішим видом дозвілля у 2021 році був перегляд фільмів та серіалів — опитування
http://ouo.gov.ua/

За даними соціологів, українці найбільше дивилися фільми й серіали, готували улюблені страви, а також читали чи слухали книги й ходили в гості. Про це свідчать дані опитування групи "Рейтинг".

Зокрема, 18% та 36% опитаних дуже часто та часто дивилися фільми, а 11% і 26% — серіали.

Приготування улюблених страв як дуже частий вид дозвілля назвали 19% респондентів, частий — 31%.

Також популярним видом дозвілля було читання чи прослуховування книг та відвідування гостей.

Крім того, близько 40% відносно часто споживали алкоголь (20% не робили цього), третина займалися фізичними тренуваннями, фітнесом (стільки ж не робили цього), натомість йогою займалися лише 4%, це найменш популярне хобі серед опитаних.

При цьому чверть часто переглядали спортивні матчі чи поєдинки, ще близько 5% – робили ставки на спорт.

Соціологи прийшли до висновку — счим вищий дохід респондентів, тим різноманітніші у них види дозвілля та їх частота.

Молодь частіше грає в ігри, займається спортом, ходить в кафе і ресторани. Водночас, читають та ходять до церкви частіше старші.

А от за гендерним розподілом — жінки відносно частіше дивились фільми, серіали, займались музикою, духовними практиками, читали книги, ходили в церкву.

Водночас, чоловіки частіше дивились спортивні матчі та поєдинки, грали в комп’ютерні ігри, рибалили, ходили в туристичні походи, робили ставки на спорт та споживали алкоголь.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Що відомо

  • Лише 8% українців проводили своє дозвілля за книжкою щодня у 2020 році. У порівняні з 2018 роком цей показник впав з 11%. Такі данні отримано під час дослідження читацьких звичок українців та книжкової галузі, яке провів Український інститут книги у 2020 році. Зокрема: "Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання", "Читання в контексті медіаспоживання: вплив карантину на читацьку поведінку українців" та дослідження книжкового ринку України.
  • Кожен третій українець вважає, що 2021 рік був для нього успішним, і лише кожен десятий називає його взагалі не успішним. Так само оцінюють жителі України й те, чи вдалося їм втілити заплановані на 2021-ий справи.
  • Україна демонструє різке падіння показника "рівня щастя" у порівнянні з минулими роками, свідчать результати оприлюдненого у січні 2021 року міжнародного опитування Gallup International, яке в Україні проводив фонд "Демократичні ініціативи".

Читайте також

Хюґе по-українськи. Що таке щастя і де нам його знайти

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок