У Запоріжжі підприємці вимагають переглянути методику нарахування тарифів на тепло

У Запоріжжі підприємці вимагають переглянути методику нарахування тарифів на тепло

У Запоріжжі підприємці вимагають переглянути методику нарахування тарифів на тепло
Ілюстративне фото: УНІАН

Запорізькі підприємці передали до міської ради звернення з вимогами переглянути тарифи на тепло та створити консультаційні центри концерну "Міські теплові мережі" у всіх районах міста.

Про це 28 грудня повідомила на своїй сторінці у Facebook голова ГО "Бізнес-Союз "Порада" Олена Єрьоменко.

Представники бізнесу прийшли до муніципалітету близько 10:00 та вимагали зустрічі із представниками влади та директором концерну "МТМ" Олександром Греком.

За словами Олени Єрьоменко, підприємці обурені тим, що бізнес не був поінформований про можливість змінювати типові договори з урахуванням особливостей об'єкту. При цьому, вони також не змогли отримати консультацій від представників тепломереж про сформовані тарифи.

Наразі підприємці вимагають до 3 січня створити у кожному районі міста консультаційний пункт "МТМ", на яких кваліфіковані спеціалісти змогли б пояснювати із посиланням на законодавство методику формування тарифу. Також серед вимог — призупинити дію методики, що нині використовується до її доопрацювання, і до 15 січня обговорити пропозиції з бізнесом.

Як Олена Єрьоменко повідомила у наступній трансляції, до представників бізнесу вийшов в.о. міського голови, секретар міськради Анатолій Куртєв, якому вони передали свої вимоги. Він пообіцяв, що 4 січня у міськраді буде проведена зустріч за участі Олександра Грека, де підприємці зможуть поставити запитання та озвучити скарги.

Як раніше повідомляло Суспільне, цьогорічний тариф на тепло для бізнесу у Запоріжжі формується згідно з цінами на паливо, електроенергію та видатками концерну "МТМ". У листопаді тариф встановили на рівні 7080 гривень за гігакалорію, проте згодом, у зв'язку зі зниженням ціни на газ, тариф на грудень перерахували для комерційного сектору на рівні 5 900 гривень за гігакалорію.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок