Коронавірус на Миколаївщині. Медики виявили 18 нових випадків захворювання, померли дві людини

Коронавірус на Миколаївщині. Медики виявили 18 нових випадків захворювання, померли дві людини

Протягом доби 27 грудня в Миколаївській області зареєстрували 18 нових випадків захворювання на коронавірус. Це на 24 випадки менше ніж виявили напередодні. Від ускладнень, викликаних перебігом коронавірусної хвороби, померли дві людини.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла фахівчиня зі зв’язків з громадськістю та пресою Миколаївського лабораторного центру Злата Ємєльянова.

Найбільше нових випадків коронавірусної хвороби виявили у Миколаєві — вісім. У місті Первомайську зареєстрували три нових випадки, в Южноукраїнську — один. На території інших громад області підтвердили шість нових випадків COVID-19. Захворіла одна дитина до 18 років.

Від початку пандемії в області зареєстрували 114 984 випадки коронавірусної хвороби.

За словами Злати Ємєльянової, за минулу добу одужали 99 людей, загалом від коронавірусу вилікувалися 108 560 жителів області.

Протягом доби 27 грудня лікарі зафіксували два летальні випадки, викликаних перебігом COVID-19. Це на одну смерть менше ніж було напередодні.

"З них у Миколаєві та на територіях громад області зареєстрували по одній смерті. За віковими категоріями померлі належать до таких груп: 60-69 — одна людина, 80-89 – одна людина. Всього за період пандемії померли 3 242 людини", — розповіла Злата Ємєльянова.

Станом на 28 грудня на стаціонарному лікуванні перебувають 589 пацієнтів, хворих на COVID-19 або з підозрою. За минулу добу госпіталізували 32 людини, з них п'ять – вакциновані хоча б однією дозою. Післявакцинальні реакції становлять 1,17 відсотка.

Завантаженість ліжок у лікарнях області — 34,34 відсотка.

Що відомо

Вибір редакції

На початок