Інформаційну кампанію на будівництвах Ужгорода провели інспектори Держпраці

Інформаційну кампанію на будівництвах Ужгорода провели інспектори Держпраці

Інформаційну кампанію на будівництвах Ужгорода провели інспектори Держпраці Оригінальне

Три об’єкти будівництва в Ужгороді відвідали сьогодні інспектори обласного Управління Держпраці. Вони пояснювали, зокрема, як правильно оформлювати трудові договори між працівником та роботодавцем. Таку інформаційну кампанію на будівництвах інспектори проводитимуть до 20-го березня.

Першим інспектори обласного Управління Держпраці відвідали будівництво на вулиці Собранецькій. Незважаючи на те, що до них прийшли розповісти про працевлаштування, будівельники припинили роботу, залишили свій обід та розійшлися.

Вдалося поспілкуватися з робітниками будівництва на вулиці Університетській.

ІВАН СИНЕТАР, директор фірми-замовника будівництва

«Законодавство в нашій країні, як ми всі знаємо, часто міняється, вносяться різні корективи. Зрозуміло, що ми намагаємося встигати за цими змінами, але додаткова інформація – вона ніколи не завадить. Тому ми з радістю, звісно, готові послухати і в майбутньому виконувати. Зараз у нас тут працюють більше 25-ти людей. Частина – на постійному місці роботи, частина – на тимчасовому, по цивільно-правових угодах.»

Послухали також роз’яснення інспекторів обласного Управління Держпраці працівники будівництва на вулиці Гленца.

Розпочали таку інформаційну кампанію 2-го березня, - розповів начальник відділу праці Ярослав Турянський. За його словами, з того часу і до сьогодні вони відвідали 67 об’єктів будівництва.

ЯРОСЛАВ ТУРЯНСЬКИЙ, начальник відділу праці Управління Держпраці

«Ми стараємося навчити як роботодавця, так і найманого працівника – з кожної сторони, щоб правильно все було оформлено: трудові відносини, трудові договори. Щоб у них потім не виникали проблеми, коли буде проводитися відповідна робота на об’єктах будівельної сфери. Це все буде оформлено відповідними картками відвідування. Наші інспектори зроблять цю операцію. Далі будемо аналізувати інформацію, які подальші заходи будуть проводитися. Будем бачити.»

За словами Ярослава Турянського, перевіряти об’єкти будівництва інспектори розпочнуть з наступного місяця.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди