Голова колективу: "Рибгосп "Бурштинський" на Прикарпатті рейдерськи захопили

Голова колективу: "Рибгосп "Бурштинський" на Прикарпатті рейдерськи захопили

Голова колективу: "Рибгосп "Бурштинський" на Прикарпатті рейдерськи захопили

Протягом тижня, з шостого березня, 22 працівники "Рибгоспу “Бурштинський" не виходять на роботу. У вимушену відпуску їх скерував голова трудового колективу Віктор Матейко.

Чоловік каже, що на підприємстві господарюють інші люди, а йому – погрожували: "Згідно з моєю заявою у райвідділі міліції,о 10-й годині шостого березня прийшли люди, які показали відповідні документи, що тепер вони будуть займатися організацією виробничого процесу", - каже у студії Суспільного Віктор Матейко.

Втручання сторонніх осіб у роботу підприємства Віктор Матейко пояснює спробами вплинути на приватизаційні процеси щодо державного підприємства "Рибгосп "Галицький".

До слова, товариство з обмеженою відповідальністю "Рибгосп "Бурштинський" орендує цілісний майновий комплекс державного підприємства "Рибгосп “Галицький". Договір оренди укладено у 2014-му, і він досі є дійсним.

"Спробу приватизувати "Рибгосп "Галицький" робили у 2016-му. Тоді був можливим варіант створення акціонерного товариства, одним із засновників якого міг стати орендар. Але пропоновані умови "Бурштинський" не задовольнили, тож впродовж двох років тривали судові процеси. У 2018-му змінилось законодавство - і варіант створення акціонерного товариства залишився у минулому. У 2020-му році наказом Фонду єдиний майновий комплекс "Рибгоспу "Галицький" вилучено з переліків, які підлягають приватизації. На сьогодні жодних процесів приватизації не відбувається, заходів щодо підготовки до неї не здійснюється", - каже начальник відділу приватизації регіонального відділення Фонду Держмайна України в Івано-Франківській області Михайло Гавриляк.

Натомість Віктор Матейко вважає, що працівники регіонального відділення Фонду Держмайна України в Івано-Франківській області мають стосунок до подій, які відбуваються на підприємстві "Рибгосп “Бурштинський".

"Фонд постійно чинив тиск на підприємство, щоб воно занепало, бо на нього хтось претендував", – переконаний представник трудового колективу підприємства.

У регіональному відділенні Фонду кажуть, що до них надійшло повідомлення про зміну засновників та керівника підприємства.

"Четвертого чи п’ятого березня ми отримали заяву, що в складі засновників відбулися зміни. Взаємовідносини учасників, власників будь-яких товариств, у тому числі з обмеженою відповідальністю, не є компетенцією регіонального відділення", - відповідає заступник начальника регіонального відділення ФДМУ в Івано-Франківській області Володимир Когутяк.

Голова трудового колективу ТОВ "Рибгосп "Бурштинський" Віктор Матейко закликає правоохоронні органи розібратися у захопленні, яке називає "рейдерським".

Авторки: Світлана Усатюк, Софія Шеметуха

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди