У Херсонському обласному Центрі "Надія" відбувся святковий захід

У Херсонському обласному Центрі "Надія" відбувся святковий захід

У Херсонському обласному Центрі "Надія" відбувся святковий захід
Суспільне Херсон

Захід відбувся для тих, хто тимчасово мешкає у цьому закладі. Близько 20 людей читали молитви та пригощалися на святковому обіді.

У Центрі реінтеграції бездомних і звільнених осіб "Надія" допомагають відновити документи, проводять психологічну роботу, надають первинну медичну допомогу. Підопічні Центру підготувалися до новорічних свят – власноруч нарядили ялинку та прикрасили їдальню, в якій проходив святковий захід.

Юрій Мартиненко родом з Черкащини. У Центрі перебуває декілька місяців.

"Мене сюди привезли. Я не міг ходити, тому що так допився. Раніше я не пив, а потім почав пити усе, що горить. В Херсоні я вже 4 роки. Приїхав у своїх справах", - говорить Юрій Мартиненко.

Володимир Лілякевич потрапив до Центру з лікарні. За словами чоловіка, він готує документи, щоб переїхати до будинку для літніх людей. Також після лікарні опинилася у Центрі "Надія" Віталіна Вижуновська.

"Тут дуже добре, не ображають, годують. Тепло, є дах над головою, вже не на вулиці. В мене є мати, 2 брати та сестра. Вони відмовились від мене. А мати не відмовлялась, у мене проблема з вітчимом. Можна сказати, він мене вигнав на двір", - розказує Віталіна.

У Херсонському обласному Центрі "Надія" відбувся святковий захід
Суспільне Херсон

Богослужіння провів капелан та психолог Ігор Шулік. Чоловік з Києва, зараз допомагає у центрі "Надія". Говорить, що головне його завдання – допомогти цим людям знайти мету у житті. Він додає – релігія є дієвим методом роботи з тими, хто тут опинився.

"Як військовий психолог, можу сказати, що більш дієвого методу немає, не вигадані. Цей метод допомагає і на фронті, і в роботі з будь-яким спецконтингентом. Я працював в колоніях, в тюрмах, в притулках і на фронті. Цей метод універсальний. Він діє", - каже Ігор Шулік.

За словами Ігоря Шуліка, сорока відсоткам людей, які потрапляють до Центру, вдається змінити своє життя на краще.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок