Вибух у будинку на Львівщині. Медики розповіли про стан сім'ї

Вибух у будинку на Львівщині. Медики розповіли про стан сім'ї

Вибух у будинку на Львівщині. Медики розповіли про стан сім'ї
ГУ ДСНС у Львівській області

П'ятеро людей, які отримали травми через вибух у будинку – перебувають у 8 міській лікарні. Це сім’я – батьки — 45 та 47 років та 3 дитини – їм 11, 19 та 20 років. Їхній стан стабільний, загрози для життя немає. Розповів завідувач центру термічної травми 8-ї лікарні Василь Савчин.

"Найважча — мама. У мами найбільша площа глибоких опіків. У дівчинки так само опіки. Опіки обличчя, кисті. Це такі косметичні зони. Лікування буде довге, буде підлягати оперативному втручанню. На сьогодні вже видно, що опіки є глибокі. Треба буде ті місця видаляти – пошкоджені тканини і пересаджувати власну шкіру. Не в усіх – у мами, дівчинки. У хлопця – сумнівно. Треба чекати 4-5 днів, вже можна буде чітко визначити глибину опіків", — розповів Василь Савчин.

Вибух відбувся у суботу, 25 грудня, у житловому будинку, що у селі Ниновичі, Червоноградського району. Попередньо — це вибух газоповітряної суміші. Внаслідок цього дерев'яний одноповерховий будинок повністю зруйнований. На місці працювали 8 рятувальників. Обставини події встановлюють.

Читайте також: У житловому будинку на Львівщині стався вибух: травмовані 5 людей

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок