У Кропивницькому після реконструкції відкрили спортшколу олімпійського резерву

У Кропивницькому після реконструкції відкрили спортшколу олімпійського резерву

У Кропивницькому після реконструкції відкрили спортшколу олімпійського резерву
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому після реконструкції відкрили спортивну школу олімпійського резерву № 2. Відкриття переносили чотири рази. Причина у затримці фінансуванням з держбюджету та тричі переробленому проєкті, розповіла Суспільному голова обласної адміністрації Марія Чорна.

Школу не ремонтували 21 рік з часу відкриття. На реконструкцію витратили 73 мільйони гривень замість 39,5, передбачених у початковому проєкті 2017 року. "Загальний кошторис змінювався щороку. Його коригували через збільшення зарплати, зріст інфляції. Такі довгобуди Будівля із затягнутими термінами здачі в експлуатацію неефективні і невигідні для області та держави", – сказала Марія Чорна.

За інформацією очільниці ОДА, з обласного бюджету виділили 1 800 000 гривень на благоустрій.

Від 27 грудня школа працюватиме щодня. Після реконструкції збільшили площу спортивної зали на 1400 квадратних метрів, обладнали місце для тренувань бейсболістів, у секторі для стрибків у висоту зробили бігову доріжку, облаштували навчальну вежу для зимових тренувань рятувальників, оновили зал для занять боксом.

У Кропивницькому відкрили спортивну школу олімпійського резерву
Ліворуч – зал для боксу, праворуч – вежа для зимових тренувань рятувальників. Суспільне Кропивницький

Школу будуть відвідувати 600 дітей. Дев'ять років легкою атлетикою займається дворазова чемпіонка України Катерина Дзюбіна: "Раніше цих умов не було. Ми тренувалися у залах шкіл, на вулицях у мороз".

"Зробили сучасну систему вентиляції та покриття. Це дає змогу пройти сертифікацію і влаштовувати змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів", – сказав помічник керівника будівельної організації "Кіровоградський будівельний альянс" Антон Полковенко.

"У нашому манежі ми можемо влаштовувати змагання різних рівнів, крім чемпіонатів України, – сказав головний тренер збірної області з легкої атлетики Володимир Абраменко. – Зал не може бути повністю сертифікований: немає по колу віражів".

"Такого я ще не бачив в Україні, – сказав міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. – Створені усі умови для всіх видів спорту, які розвиваються в місті – легка атлетика, софтбол, бейсбол, бокс."

На початок