Полтавська область має найвищий показник тестування на коронавірус в Україні – МОЗ

Полтавська область має найвищий показник тестування на коронавірус в Україні – МОЗ

Полтавська область має найвищий показник тестування на коронавірус в Україні – МОЗ
pixabay

Станом на 26 грудня за добу на Полтавщині роблять більше тестувань на COVID-19, ніж в інших областях України. Такі дані оприлюднили на сайті Міністерства охорони здоров’я.

За добу на Полтавщині на 100 тисяч населення зробили 2 641 тест на коронавірус. Це найвищий показник серед інших областей. За даними Мінохорони здоров’я, приблизно стільки ж роблять у Києві – 2 327.

Як повідомляв раніше Суспільному епідеміолог обласного центру контролю і профілактики хвороб Андрій Байбарза, за добу на Полтавщині тестують приблизно 2 000 людей методом ПЛРТест методом полімеразної ланцюгової реакції показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Для визначення у людини беруть зразки з носоглотк та майже 600-700 тестів методом ІФАІмуноферментний аналіз – це вид аналізу, за допомогою якого виявляють комплекс «антиген – антитіло», який виробляється, коли організм уражений вірусом. Для визначення у людини беруть на аналіз кров.

За даними на сайті МОЗ, станом на 26 грудня у Полтавській області індикатори визначення рівня епідемічної небезпеки у нормі. При рекомендації мати менше ніж 60 госпіталізованих на 100 тисяч населення, на Полтавщині цей показник складає 30,3. Рівень захворюваності на 100 тисяч населення нині – 392. Серед регіонів за кількістю нових захворілих Полтавщина на 20-му місці.

Що відомо:

  • Станом на 26 грудня Полтавщина перебуває у «жовтій» карантинній зоні.
  • На Полтавщині за минулу добу найбільше випадків інфікування COVID-19 виявили у Полтаві – 25, Кобеляцькому районі – 10. Загалом за добу 39 жителів області.
  • За увесь період пандемії у Полтавській області найбільший добовий показник виявлених випадків коронавірусу становив 1 591. Це було 9 листопада.
  • На Полтавщині центри масової вакцинації діють у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.
На початок