Щоб отримати “тисячу гривень за вакцинацію” ще цього року, потрібно оформити заявку до 29 грудня включно. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
За його словами, 5 мільйонів українців вже подали заявки на “тисячу гривень для вакцинованих” у межах проєкту єПідтримка. 2,4 мільйона вже отримали виплати на картку.
За даними Мінцифри, українці вже витратили 270 мільйонів гривень у рамках проєкту.
“Сьогодні (24 грудня — ред.) гроші почали нараховувати ПриватБанк, Ощадбанк та Укргазбанк. У них вже понад 3,6 мільйона українців відкрили картки єПідтримки”, — повідомив Федоров.
“Якщо ви ще не скористалися послугою єПідтримка, встигніть отримати допомогу від держави в кілька кліків”, — написав він.
За словами міністра, також можна звернутися до ЦНАПу за допомогою. Знайти Центр можна на мапі Дія.Центрів.
Що відомо
- 15 листопада президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні повідомив, що українці, які пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, тобто отримали два щеплення, зможуть отримати тисячу гривень.
- Держава виділить близько 8 мільярдів гривень на підтримку населення під час карантину. Зеленський підписав відповідний закон 8 грудня.
- Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що перші "тисячі" від держави на картки вакцинованих українців почнуть надходити вже з 20-21 грудня.
- Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко застеріг українців від шахраїв: МОЗ не розсилає повідомлення щодо виплати 1 тисячі гривень щепленим громадянам і не просить їх надіслати контактні дані.
Читайте також
Тисяча за вакцинацію: як це працюватиме
Мінекономіки: "тисячу для вакцинованих" можна буде витратити протягом 4 місяців від дня надходження
Чи допоможе тисяча Зеленського збільшити кількість щеплень від СOVID-19. Відповідає експерт
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.