На Кіровоградщині призначили нового голову обласної організації партії "Слуга народу"

На Кіровоградщині призначили нового голову обласної організації партії "Слуга народу"

На Кіровоградщині призначили нового голову обласної організації партії "Слуга народу"
Facebook Михайла Бєжана

У Кіровоградській області призначили нового виконувача обов'язків голови обласної організації політичної партії "Слуга народу". Ним став Михайло Бєжан. Інформацію Суспільному підтвердила речниця партії Юлія Палійчук.

За її словами, рішення про припинення повноважень колишнього голови Микити Потураєва ухвалила голова партії Олена Шуляк. Він був керівником обласного осередку з липня 2020 року.

На Кіровоградщині призначили нового голову партії "Слуга народу"
Микита Потураєв. фото "Слуга народу"

"Рішення ухвалили з огляду на завдання, які стоять перед партією на сучасному етапі. Наша мета – вибудувати у Кіровоградській області дієву партійну структуру, здатну виконувати політичні завдання та бути справжнім інтерфейсом політичної комунікації між владою та людьми. Михайла Бєжана призначили тимчасовим головою, тому що він в команді від самого початку, протягом 2021 року організовував роботу секретаріату партії в області", – сказала Юлія Палійчук.

Михайло Бєжан розповів Суспільному, що його завдання на найближчий період – налагодити прийом у члени партії та підготувати збори, на яких буде обрано голову обласної партійної організації. Це має зробити протягом трьох місяців.

"Я здогадувався про своє призначення, тому що був керівником виборчого штабу з самого початку. Я брав активну участь у роботі політичної партії, яка велася у Кіровоградській області, більше за всіх. Тому я очікував, але на 100 відсотків не був впевнений", – прокоментував своє призначення Михайло Бєжан.

Читайте також

На початок