Безкоштовно і в гірляндах: рівнян у новорічну ніч возитимуть два тролейбуси

Безкоштовно і в гірляндах: рівнян у новорічну ніч возитимуть два тролейбуси

Безкоштовно і в гірляндах: рівнян у новорічну ніч возитимуть два тролейбуси
Фото: архів Суспільне Рівне

У новорічну ніч рівнян безкоштовно возитимуть тролейбуси. Про це у своєму Telegram-каналі 24 грудня повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

У новорічну ніч тролейбуси курсуватимуть Рівним з 23:00 31 грудня за двома маршрутами: № 7 "Північний Боярка" та № 10 "Мототрек Ювілейне (через автовокзал)".

"Ми запустимо на маршрут два святкових тролейбуси, прикрашених ілюмінацією, щоб рівняни могли безпечно та швидко доїхати до центральної частини міста і зустріти Новий рік з рідними та друзями. Проїзд для усіх пасажирів буде безкоштовним!", – зазначено в дописі Олександра Третяка.

Новорічні тролейбуси курсуватимуть до 3:00 ночі.

Що відомо

  • Нічний тролейбус, який курсував за маршрутом №3, у Рівному запровадили у 2015 році з ініціативи на міського голови Володимира Хомка. За деякий час у мерії назвали таку послугу збитковою через брак пасажирів та відмовились від неї.
  • Після зміни влади нічний тролейбус на постійній основі не відновлювали. У червні 2021 року у ніч під час футбольного поєдинку на Євро, де Україна грала проти Нідерландів, міський голова розпорядився, аби тролейбуси курсували вночі й фанати могли дістатись додому.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок