У полтавській лікарні планують згорнути ліжка для хворих на коронавірус

У полтавській лікарні планують згорнути ліжка для хворих на коронавірус

У полтавській лікарні планують згорнути ліжка для хворих на коронавірус
фото: Суспільне Полтава

У Полтавській центральній районній лікарні можуть згорнути усі 70 ліжок для пацієнтів із коронавірусною хворобою. Про це Суспільному розповів директор закладу Олег Мехедько.

Приймати пацієнтів із коронавірусом у медичному закладі планують припинити із 29 грудня. Після цього зможуть відновити роботу хірургічного та гінекологічного відділень, розповів Олег Мехедько.

Розпорядження про згортання ліжок у цій лікарні ухвалили на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Як зазначили на сайті міської ради, це пов’язано зі зниженням рівня захворюваності на COVID-19 та рівня завантаженості ліжок для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою.

За словами Олега Мехедька, нині у Полтавській ЦРЛ перебувають 38 хворих на коронавірус. Приймати таких пацієнтів у закладі почали з жовтня.

Що відомо:

  • Загалом у Полтавській громаді на стаціонарному лікуванні нині перебуває 127 пацієнтів, усі вони потребують кисневої підтримки, повідомив директор департаменту охорони здоров’я Полтавської міськради Сергій Котов
  • 23 грудня на Полтавщині лабораторно підтвердили 411 випадків інфікування СOVID-19.
  • У п’ятій міській лікарні Полтави згорнули 30 ліжок для хворих із COVID-19.
На початок