У Тернополі перевірили підприємців, які продають ялинки

У Тернополі перевірили підприємців, які продають ялинки

У Тернополі перевірили підприємців, які продають ялинки
Фото: Мирослава Західна/Суспільне

У Тернополі перевірили одну з точок продажу ялинок, що на вулиці 15-го квітня. Про це Суспільному розповів один із інспекторів Олександр Вітряк.

За його словами, вони перевірили документи у всіх 5 продавців. Одна з них не мала відповідних документів. Спілкуватись з кореспондентами Суспільного відмовилась.

"Вона не могла представити довідку з сільської ради, що дійсно у неї є пай, який заріс деревами хвойних порід. Це не дерева, це є гілляки, ми її запросили у вівторок, перенесли розгляд даної справи. Якщо ми пересвідчимося ,що це дійсно вона заготувала на своїй території, то до неї не буде жодних питань. В іншому випадку на неї буде складено протокол про адміністративне порушення за статтею 88 частиною 1, що далі буде направлено на розгляд до суду", – каже інспектор.

У Тернополі інспектори перевірили продавців ялинок
Іспектори перевірили документи в Ярослава Гонтарука. Фото: Мирослава Західна/Суспільне

Олександр Вітряк каже, відповідно до цієї статті передбачений штраф від 510 до 1700 гривень. У решти продавців на цій точні документи були. Серед них – Ярослав Гонтарук. Чоловік каже, ялинки продає перший рік:

"Ялинок маю 80 штук. Все добре з документами, купуємо ми в лісгоспі у Смизі. Там люди давно займаються цим, у них гарні ялинки. Робимо людям свято. Як люди беруть, ми їм одразу чіпляємо бірку, що вона дійсно законна, ніде не крадена і не зрублена в посадці".

У Тернополі інспектори перевірили продавців ялинок
Точка продажу ялинок на вулиці 15-го квітня. Фото: Мирослава Західна/Суспільне

Інспектор Олександр Вітряк розповів, точки продажу ялинок в Тернополі перевіряють з минулого тижня. Скільки порушень виявили поки що не підрахували, бо перевірку проводять різні бригади. Чоловік каже, на ялинках мають бути прикріплені штрих-коди. Їх можна відсканувати і побачити інформацію про ялинку.

Що відомо

  • 7500 ялинок цьогоріч планує зрубати на продаж лісове господарство Тернопільщини

Читайте нас у Telegram- екстрені новини

Підписуйтеся на Суспільне Тернопіль у Viber

Приєднуйтеся до нас в Instagram

На початок