Український футболіст Мар'ян Швед отримав струс мозку після зіткнення в матчі Кубка Бельгії

Тренер українця вважає, що за це суперник мав отримати вилучення, а команда – пенальті.

Український футболіст Мар'ян Швед зазнав серйозних пошкоджень у матчі за бельгійський "Мехелен". Півзахисник узяв участь у чвертьфінальній грі Кубка Бельгії проти "Ейпена", але встиг зіграти лише близько п'яти хвилин.

Футболіст вийшов на поле на 71-ій хвилині матчу, замінивши шведа Керіма Мрабті за рахунку 1:1. Невдовзі під час однієї з атак українець на високій швидкості зіштовхнувся з воротарем суперників – ганцем Абдулом Манафом Нурудіном, який намагався врятувати м'яч.

Швед травмаkvmechelen.be

Після зіткнення обидва залишилися лежати на траві. Шведа довелося забирати з поля на ношах. Як повідомляіє HLN, цитуючи головного тренера "Мехелена" Воутера Вранкена, Мар'ян спершу втратив свідомість, а "коли його перевернули на бік, він кашляв кров'ю".

Футболіста відвезли до лікарні, де йому діагностували струс мозку. Також півзахисник отримав пошкодження вуха й легенів. Далі Швед має пройти обстеження в отоларинголога.

Вранкен вважає, що після такого випадку Нурудін мав отримати червону картку, а команда – право на пенальті. "Воротар розумів, що спричинить важкий удар, але все одно не сповільнився", – переконаний тренер. Суддя не став карати голкіпера за зіткнення.

Матч завершився поразкою команди українця з рахунком 1:3.

Відео інциденту – тут.

• Мар'ян Швед – 24-річний український футболіст, який грає на позиції правого півзахисника.
  • За "Мехелен" грає з 2020 року: спершу в оренді "Селтіка", а з 2021-го – повноцінно.
  • У цьому сезоні зіграв 18 матчів за команду та двічі забивав: востаннє – в жовтні проти "Рояль Уніона" в 1/16 фіналу Кубка Бельгії.
  • "Мехелен" чотири рази ставав чемпіоном Бельгії, проте їхній останній титул був ще в 1989 році. Двічі перемагали в Кубку Бельгії: востаннє – в 2019 році.
  • Наразі "Мехелен" посідає восьме місце в Лізі Жупіле з 30 очками. Лідирує "Рояль Уніон" (46 очок).
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу