Суспільне оголосило конкурси на створення серіалу та пізнавально-розважальної програми для дітей

Суспільне оголосило конкурси на створення серіалу та пізнавально-розважальної програми для дітей

Суспільне оголосило конкурси на створення серіалу та пізнавально-розважальної програми для дітей
Суспільне

Суспільний мовник оголосив конкурси на створення експлейнера, серіалу та пізнавально-розважальної програми для дітей у 2022 році. Контент з'явиться на цифрових платформах Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це повідомляє Суспільне.

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво аудіовізуального продукту з можливістю реалізації до 10 грудня 2022 року (включно). Проєкти мають бути спрямовані на виконання завдань Концепції дитячого та підліткового мовлення.

Компанія очікує від заявників відеоконтент для дітей однієї з вікових груп:

  • 3-5 років;
  • 6-9 років;
  • 10-12 років.

Заявки приймаються на конкурси за напрямами:

  1. Експлейнер. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації.
  2. Пізнавально-розважальна програма. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації.
  3. Серіал. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації.

Конкурс складатиметься з кількох етапів: попередній відбір, пітчинг і захист проєктів. До конкурсу запрошуються фізичні та юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, а також фізичні особи-підприємці.

Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник конкурсу. Надані матеріали мають не порушувати майнові права інтелектуальної власності. Рішення компанії про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає. Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку НСТУ гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

Проєкти, що подаються на конкурс, мають відповідати вказаним технічним вимогам. Запитання щодо умов проведення конкурсу можна надсилати на пошту [email protected].

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок