"Нафтогаз" планує збільшити видобуток власного газу, але влітку газ імпортуватимуть — Вітренко

"Нафтогаз" планує збільшити видобуток власного газу, але влітку газ імпортуватимуть — Вітренко

"Нафтогаз" планує збільшити видобуток власного газу, але влітку газ імпортуватимуть — Вітренко
УНІАН

Влітку 2022 року "Нафтогазу України" доведеться імпортувати газ — попри плани щодо збільшення власного видобутку газу. Про це на брифінгу у четвер, 23 грудня, сказав голова правління “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

"Для цього потрібні будуть суттєві фінансові ресурси. "Нафтогаз" планує, зокрема, випускати єврооблігації приблизно в травні наступного року", — розповів Вітренко.

Загалом, за словами Вітренка, Україна прагне підвищити власний видобуток. Для цього, за його словами, потрібно змінити нормативну базу.

Також, за словами Вітренка, в Україні треба завершити впровадження європейського законодавства. Зокрема, він зазначив, що Кодекс газотранспортної системи не відповідає європейським вимогам.

Крім того, очільник "Нафтогазу” розповів, що Україна має можливості для додаткового імпорту газу. За його словами, обсяг імпорту може залежати від запитів із боку промислових споживачів, а також від можливостей української ГТС.

Що відомо

  • НАК "Нафтогаз України" подав скаргу до Європейської Комісії щодо російського газового монополіста "Газпром", звинувативши його у зловживанні своїм положенням на європейському ринку газу, яке призвело до збільшення цін на блакитне паливо.

Читайте також

Чотири теплові електростанції переходять з вугілля на газ – Шмигаль

Чи витримає енергетика випробування морозами. Відповідає експерт Інституту енергетичних стратегій

Угорщина зберігатиме свій газ в Україні. Сторони підписали угоду в обхід "Газпрому"

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Вибір редакції

На початок