Двоє волинян отримали додаткове щеплення проти COVID-19. Коли можна отримати бустерну дозу

Двоє волинян отримали додаткове щеплення проти COVID-19. Коли можна отримати бустерну дозу

Двоє волинян отримали додаткове щеплення проти COVID-19. Коли можна отримати бустерну дозу
Суспільне Волинь

Двоє волинян станом на 23 грудня отримали щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

З її слів, з початку грудня право на додаткову дозу вакцини мають люди зі зниженим імунітетом. Це люди, які перебувають на імуносупресивній терапії, з позитивним ВІЛ-статусом, онкохворі.

Як пояснила під час брифінгу Людмила Тимощук, бустерну дозу волиняни зможуть зробити у січні. "Це люди також певних категорій: люди з ослабленим імунітетом, лікарі та працівники інтернатів. Вони були провакциновані одними із перших. Вже проходить майже рік і для цього потрібно робити бустерну дозу", — зазначила заступниця голови ОДА.

Довідково: Люди всіх вікових категорій, які мають відповідні медичні показники, можуть отримати додаткову, третю дозу вакцини проти COVID-19. Це — не бустерна дозаБустерна доза — це доза, якою вакцинуються люди без імунодефіцитних станів, призначається через пів року після другої дози, яку робитимуть після вакцинації понад 50 відсотків населення країни.

Що відомо

  • Згідно з наказом МОЗ України від 13.12.2021 № 2770 з грудня можна робити третю додаткову дозу вакцини проти коронавірусу.
  • За добу 22 грудня проти COVID-19 в області зробили 3 421 щеплення. Першою дозою щепили 1 007 людей та другою дозою – 2 413 волинян. Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 317 183 людини, отримали дві дози та повністю імунізовані – 278 844 людини, додаткову дозу отримали двоє людей.  Загалом провели  596 029 щеплень.
  • 23 грудня Волинь вперше, відколи потрапила до червоної карантинної зони, не перевищує індикаторних показників.
На початок