В Івано-Франківській громаді з 2022 року зросте ціна на харчування у дитсадках

В Івано-Франківській громаді з 2022 року зросте ціна на харчування у дитсадках

В Івано-Франківській громаді з 2022 року зросте ціна на харчування у дитсадках
Фото: УНІАН

В Івано-Франківській громаді з 2022 року зросте ціна на харчування у дитячих садках. Відповідний проєкт рішення депутати міської ради підтримали 23 грудня на XIX сесії міськради.

Плата за одноразове харчування дітей у 2022 році становитиме:

  • 38 грн – у дитсадках, ДНЗ № 2 "Малятко" санаторного типу та дошкільних групах закладів загальної середньої освіти;
  • 30 грн – у групах раннього та молодшого дошкільного віку дитсадків, ДНЗ № 2 "Малятко" санаторного типу, дошкільних групах закладів загальної середньої освіти;
  • 51 грн – у дошкільних групах санаторних закладів дошкільної освіти для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції;
  • 50% від встановленого розміру плати залежно від типу закладу та віку для дітей із багатодітних сімей;
  • 28 грн – у  дошкільних групах закладів дошкільної освіти загального типу та закладів загальної середньої освіти із шестигодинним перебуванням дітей та дворазовим харчуванням.

Депутатка міської ради Мар’яна Вершиніна повідомила, що неодноразово отримувала звернення батьків щодо якості харчування у дитсадках.

“Батьки скаржаться, що дітям на сніданок дають лише кашу і хліб. Сподіваюся, що після цих змін якість харчування покращиться. Прошу більше контролю зі сторони департаменту освіти”, – сказала Мар'яна Вершиніна.

У відповідь директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук сказав: "Пропозиція — одразу після сесії піти та подивитися, як діти їдять хліб з кашею. Тут поруч — садок № 1. Я вас чекаю, і ми разом підемо".

Рішення "Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, дошкільних групах закладів загальної середньої освіти" підтримали 37 депутатів. Повний текст документа можна прочитати тут.

Читайте також

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок