У Сумах запустили тролейбусний маршрут №21 у тестовому режимі

У Сумах запустили тролейбусний маршрут №21 у тестовому режимі

Від 23 грудня у Сумах в тестовому режимі почав курсувати новий тролейбусний маршрут №21. Про це повідомляють на сторінці Фейсбук КП "Електроавтотранс".

Усього на маршруті поки їздитимуть три тролейбуси. Курсуватимуть по колу від Автовокзалу через вулицю Іллінську, Покровську площу, вулицею Героїв Сумщини, Троїцькою, Привокзальною, через Залізничний вокзал на вулицю Металургів, потім на проспект Курський, по вулиці Ковпака, Чернігівській на Білопільський шлях і назад на Автовокзал. Інтервал між тролейбусами буде – 20-25 хвилин.

Тестуватимуть новий маршрут протягом тижня. У цей час можна звертатися з пропозиціями та проханнями відкоригувати маршрут. Їх можна озвучити, зателефонувавши до "Електроавтотрансу" за номерами: 050 405 60 60 або 0542 700-981.

Графік руху тролейбусів у тестовому режимі зараз розмістили на зупинках.

Після тестового періоду графік відкоригують й він стане доступним онлайн, говориться у повідомленні.

Що відомо

  • На новий маршрут вийшли тролейбуси з останньої десятки транспортних засобів, які придбало місто в кредит за кошти Європейського інвестиційного банку. 4 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку, за які придбали 19 тролейбусів, сумські платники податків повертатимуть упродовж 22 років. Виплачувати їх почнуть через два роки – це буде тіло займу та 2,5% відсотків річних.
  • 23 жовтня в Сумах також у тестовому режимі запрацював маршрут №20, а у листопаді відновили маршрут №14, який не працював 10 років.
На початок