У Запоріжжі ліквідували Департамент охорони здоров'я. Замість нього створять Адміністрацію

У Запоріжжі ліквідували Департамент охорони здоров'я. Замість нього створять Адміністрацію

У Запоріжжі ліквідували Департамент охорони здоров'я. Замість нього створять Адміністрацію
Фото: Запорізька міська рада

Під час 11 пленарної сесії Запорізької міськради 22 грудня депутати підтримали проєкт щодо створення нової комунальної установи замість ліквідованого Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Ольга Ларіонова.

Рішення про реформування опублікували 8 грудня. Новостворена Адміністрація з питань охорони здоров’я слідкуватиме за належною якістю та доступністю медичної допомоги, ефективністю використання ресурсів, слідкуватиме за законністю, дотриманням державних стандартів та вимог.

Заступник міського голови Анатолій Васюк у коментарі Суспільному каже: Департамент втратив свої функції у зв'язку з медичною реформою.

У Запоріжжі ліквідували Департамент охорони здоров'я, та створять Адміністрацію
Анатолій Васюк. Фото: Суспільне Запоріжжя

"У нас із 2018 року, фактично, всі наші лікарні первинної та вторинної ланки перейшли на самостійність і договірні відносини з Національною Службою Здоров’я України. Ми лише допомагаємо з питаннями матеріально-технічної бази, й в деяких випадках із заробітними платами, тому що у нас Covid. Тобто, сама функція Департаменту втратила свою чинність".

Тому, за словами Васюка, була створена комунальна установа — Статистичний інформаційний центр, що буде об’єднувати та збирати всю інформацію по медзакладах, а організаційні питання вирішуватиме виконавчий комітет міської ради.

Що відомо

  • 25 листопада у Запоріжжі відсторонили від роботи весь керівний склад Департаменту охорони здоров'я на чолі з директоркою Вікторією Ушаковою, у зв'язку з поглибленим службовим розслідуванням. Працівників департаменту підозрюють у знищенні документів посадовими особами.
  • Службове розслідування діяльності керівництва профільного департаменту ініціювали за дорученням міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка через "незадовільний стан проведеної роботи з боку директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради".

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Вибір редакції

На початок