У Запоріжжі вчетверте провели вибори ректора НУ "Запорізька політехніка". Результати першого туру

У Запоріжжі вчетверте провели вибори ректора НУ "Запорізька політехніка". Результати першого туру

У Запоріжжі вчетверте провели вибори ректора НУ "Запорізька політехніка". Результати першого туру
Фото: Суспільне Запоріжжя

22 грудня у НУ "Запорізька політехніка" відбувся перший тур виборів на посаду ректора університету. За результатами голосування виборців два кандидати пройшли до другого туру.

Про це Суспільному Запоріжжя розповів кандидат на посаду ректора, проректор із науково-педагогічної роботи Запорізької політехніки Віктор Грешта.

До фіналу виборів, як і минулі два рази, пройшли два кандидати: Віктор Грешта та Едуард Гугнін. Для того, аби перемогти, одному з кандидатів потрібно набрати 50%+1 голосів виборців.

До голосування у виборах ректора запрошується частина педагогічного та технічного колективів, а також представники студентства.

За словами Віктора Грешти, сьогодні працювали шість виборчих дільниць.

"46% виборців проголосували за мене, 34% за Едуарда Гугніна. Інші 6% виборців проголосували за кандидата Олександра Овчиннікова", — поділився проректор.

У Запоріжжі четвертий раз провели вибори ректора НУ "Запорізька політехніка"
Віктор Грешта.

Як додав Віктор Грешта, явка на виборах була високою — понад 90%.

Другий тур виборів ректора відбудеться 29 грудня 2021 року.

Що відомо

  • Міністерство освіти та науки України перенесло повторні вибори ректора Національного університету "Запорізької політехніки" з 20 квітня на 18 травня 2021 року.
  • 18 травня відбувся перший тур виборів ректора НУ "Запорізької політехніка". За результатами голосування з семи кандидатів пройшли двоє — Віктор Грешта, проректор із науково-педагогічної роботи та перший проректор університету Едуард Гугнін. 25 травня відбувся другий тур. Як і на минулих виборах, що відбулися у грудні 2020 року, переможця знову не визначено.
  • 28 вересня у НУ "Запорізька політехніка" втретє відбулися вибори на посаду ректора університету. За результатами голосування виборців жоден із кандидатів не набрав потрібної кількості голосів.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок