Друга доза CoronaVac для громади на Харківщині: коли чекати на поставку

Друга доза CoronaVac для громади на Харківщині: коли чекати на поставку

Друга доза CoronaVac для громади на Харківщині: коли чекати на поставку
AP

Близько 1500 жителів Лозівської громади на Харківщині другий тиждень очікують на партію вакцини CoronaVac для щеплення другою дозою.

В області є 20 тисяч доз вакцини CoronaVac, розповів в етері "Сьогодні.Головне" заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк. На його думку, необхідну кількість доз Лозівська громада вже мала отримати.

"Я гадаю, питання вже вирішено, бо тиждень пройшов. Часто-густо страждає комунікація: якщо директор центру первинної медицини знає, що у нього є певна проблема, краще б він інформував Департамент охорони здоров'я. Ми б знайшли тисячу тих доз, якби була комунікація", — сказав в етері 21 грудня посадовець.

Вакцину громада досі не отримала, розповів Суспільному 22 грудня заступник міського голови Ашот Керопов.

"Ситуація, на жаль, не змінилася. Я б не хотів вступати в диспут з Михайлом Євгеновичем, але єдине що — у нас комунікація налагоджена. Ми з ним й департаментом тісно співпрацюємо. Департамент знає нашу проблему. На цей час цієї вакцини у Харкові немає, тому ми зробили заявку на три тисячі доз. І нам обіцяли, що в п'ятницю (24 грудня — ред.) можна буде забрати", — сказав Керопов.

Близько 1500 людей чекають на CoronaVac для введення другої дози, ще майже 1000 хочуть щепитися нею вперше.

"Як кажуть нам медики, ця перерва грає не дуже велику роль. Нічого страшного в цьому немає. Головне, щоб ми отримали вакцину для другої дози. Нам треба вакцинувати приблизно 1500 людей другою дозою. Люди вже чекають від тижня до десяти днів. Окрім того, ще є близько 1000 охочих, які бажають щепитися саме CoronaVac. Тобто через місяць нам потрібно ще близько 1000 доз цієї вакцини", — зазначив Керопов.

За його словами, обидві дози вакцини від коронавірусу отримали майже 35% населення громади.

Читайте також

На Харківщині знизився темп вакцинації від COVID — обладміністрація

На початок