Петиція про створення парку на місці скверу Яланського в Запоріжжі зібрала необхідні голоси

Петиція про створення парку на місці скверу Яланського в Запоріжжі зібрала необхідні голоси

Оновлено
Петиція про створення парку на місці скверу Яланського в Запоріжжі зібрала необхідні голоси
Фото: Суспільне Запоріжжя

Електронна петиція до Запорізької міськради про створення парку Громади на місці скверу Яланського та скверу біля Запорізького цирку набрала 750 голосів необхідних для розгляду.

Петиція зібрала голоси за 15 днів. Тепер міськрада має розглянути її під час сесії, вже в наступному році.

Петиція про створення парку на місці скверу Яланського зібрала необхідну кількість голосів

За словами автора петиції, юриста Дениса Тарасова, у наступному році є можливість внести зміни у генплан міста, "і повернути цій земельній ділянці статусу, в якому вона була з початку — землі рекреаційного призначення". Тарасов зазначає, що сквер Яланського та сквер біля цирку за законом відповідають по площі парку — понад 2 Га. Загальна площа обох скверів — 3,8 Га.

Раніше Суспільне повідомляло, що 1 грудня, Апеляційний суд Запоріжжя визнав недійсними договори оренди землі скверу Яланського та скасував рішення Запорізької міської ради щодо передання його в оренду фірмі "Ленд Девелопмент".

Оновлено:

22 грудня Запорізька міська рада опублікувала розпорядження в.о. міського голови, секретаря міської ради Анатолія Куртєва, щодо направлення до Верховного Суду касаційної скарги у справі про договори оренди землі скверу Яланського, та сплати судового збору у справі.

Що відомо

  • Землю скверу у довгострокову оренду взяло товариство "Ленд Дівелопмент", яким керує бізнесмен Володимир Кальцев. О 2018 році він оголосив, що планує звести тут торгово-розважальний центр із парком. 7 серпня того ж року у парку Яланського були спиляні майже всі багаторічні дерева, після чого у парку відбувались численні акції протесту проти будівництва.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок