Депутатам Запорізької міськради у 2022 році вдвічі збільшать депутатський фонд

Депутатам Запорізької міськради у 2022 році вдвічі збільшать депутатський фонд

Депутатам Запорізької міськради у 2022 році вдвічі збільшать депутатський фонд
Фото: Суспільне Запоріжжя

Депутатський фонд народних обранців Запорізької міської ради у 2022 році буде збільшено до 2 мільйонів гривень. До цього кожен депутат міської ради мав у розпорядженні фонд в 1 млн грн.

За відповідний проєкт рішення 22 грудня депутати проголосували під час пленарної сесії, онлайн-трансляція якої ведеться на YouTube-каналі муніципального телеканалу.

Як йдеться в пояснювальній записці, "затвердження Програми дасть можливість кожному депутату підвищити ефективність його діяльності та рівень оперативного вирішення проблем виборців".

Читайте також: У Запоріжжі презентували проєкт міського бюджету на наступний рік

Згідно з рішенням у 2022 році кожен депутат матиме в розпорядженні по 2 мільйони гривень. До 20% цих коштів цих коштів обранець може спрямувати на фінансову допомогу запоріжцям, які опинилися с скрутній ситуації.

Загалом в бюджет наступного року на депутатські фонди закладено 128 мільйонів гривень. Розпорядником коштів виступатиме управління соціального захисту населення Запорізької міської ради.

Що відомо

  • Депутатський фонд – це кошти з бюджету міста/селища/села, які народні обранці мають право розподіляти на потреби своїх виборців.
  • До складу Запорізької міської ради, за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, пройшли шість партій, 64 депутати від наступних політичних сил: "Партія Володимира Буряка "Єднання", "Опозиційна платформа - За життя", "Слуга Народу", "Європейська Солідарність", "Нова політика" і "Партія Шарія".

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Вибір редакції

На початок