Геннадій Наумов очолив фракцію "Єднання" у Запорізькій міськраді

Геннадій Наумов очолив фракцію "Єднання" у Запорізькій міськраді

Геннадій Наумов очолив фракцію "Єднання" у Запорізькій міськраді

Головою фракції "Партія Володимира Буряка "Єднання" у Запорізькій міській раді затвердили Геннадія Наумова.

Про це на початку 11 пленарної сесії оголосив в.о. міського голови, секретар міськради Анатолій Куртєв.

Як розповів Геннадій Наумов Суспільному, до цього моменту голови фракції не було: "Це не було передбачено. Висувались кандидатури. За мене проголосувала достатня кількість".

Також до складу "Єднання" включили нового депутата - приватного підприємця Сергія Бріцина. Як раніше повідомляло Суспільне, 29 жовтня депутатські повноваження склав депутат від "Єднання" Сергій Нікіфоров, який увійшов до складу виконкому на посаді заступника міського голови.

Що відомо про Геннадія Наумова

Геннадій Наумов входив до складу минулого, сьомого скликання міськради, від фракції "УКРОП". Працював у складі постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму. У 2018 році він залишив фракцію й очолив міжфракційну промерську депутатську групу "Єднання".

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, Наумов увійшов до складу депутатського корпусу 8 скликання, від фракції "Партії Володимира Буряка "Єднання" по округу №2 - Олександрівський район. 23 грудня 2020 Наумова з другої спроби обрали секретарем міськради.

На 5 пленарному засіданні міськради 23 квітня 2021 року, Геннадій Наумов склав повноваження секретаря міськради за рішенням партії "Єднання". Тоді ж він обійняв посаду заступника міського голови з питань медицини. Новим секретарем став представник "Слуги народу" Анатолій Куртєв.

Читайте також: Голова фракції "ЄС" у Запорізькій міськраді достроково склав повноваження

27 червня міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження про звільнення Куртєва з посади секретаря, після чого в роботі муніципалітету настала тривала криза. Вона завершилася поновленням Куртєва на посаді та достроковим припиненням повноважень самого Буряка.

Після відставки Володимира Буряка у міськраді розпочався перерозподіл крісел, і Геннадій Наумов, який на той момент на посаді заступника міського голови опікувався напрямком охорони здоров'я та аптечного обслуговування залишив цю посаду за власним бажанням.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок