Коронавірус на Сумщині: 157 нових інфікувань за добу, дев'ять смертей від ускладнень

Коронавірус на Сумщині: 157 нових інфікувань за добу, дев'ять смертей від ускладнень

Коронавірус на Сумщині: 157 нових інфікувань за добу, дев'ять смертей від ускладнень
unsplash.com

На Сумщині за останню добу коронавірус підтвердили у 157 людей. Такі дані зранку 22 грудня надали в Сумській облдержадміністрації.

114 інфікувань виявили у Сумському районі, 19 — в Конотопському районі, по дев'ять нових випадків в Охтирському та Роменському районах, ще шість у Шосткинському.

За добу сталось дев'ять смертей в області, з них чотири у Сумському районі, дві в охтирському та по одній у Конотопському, Шосткинському та Роменському районах. Одужання підтвердили у 420 мешканців області.

Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 3687 людей. За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 129 784 людей, з яких 2774 людини померли. Одужання підтвердили у 123 323 жителів області.

На Сумщині, за даними РНБО, на 32% заповнені ліжка в лікарнях, які виділені для пацієнтів з коронавірусом та підозрою на інфікування.

До апаратів ШВЛ в області підключені 36 людей з коронавірусом. З них в Сумах – 26 людей.

За добу першу дозу вакцини на Сумщині отримали 912 людей. Загалом вакцинувалися першою дозою в області 422 252 людини. Двома дозами — 386 672 людини.

Що відомо

  • Станом на ранок 22 грудня українські медики підтвердили 6363 нових випадки COVID-19, через ускладнення хвороби загинула 301 людина.
  • 18 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні підтвердили перший випадок захворювання новим штамом коронавірусу "Омікрон".
  • МОЗ вирішило посилити протиепідемічні вимоги до проведення масових новорічно-різдвяних заходів, щоб не спровокували збільшення кількості хворих на COVID-19.
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко підписав наказ щодо введення додаткової дози вакцини від COVID-19, який передбачає щеплення бустерною дозою окремих категорій населення.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про зростання темпів поширення штаму COVID-19 "Омікрон".
  • Науковці з’ясували, що штам "Омікрон" здатний розмножуватись у тканинах бронхів у 70 разів швидше, ніж вихідний варіант вірусу та штам "Дельта", однак демонструє повільнішу швидкість реплікації у легенях.

Вибір редакції

На початок