Документи кандидатів до складу громадської ради при Держмистецтв прийматимуть до 31 грудня

Документи кандидатів до складу громадської ради при Держмистецтв прийматимуть до 31 грудня

Документи кандидатів до складу громадської ради при Держмистецтв прийматимуть до 31 грудня
Facebook

Подати документи для участі в установчих зборах з формування складу громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти можна по 31 грудня включно.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Держмистецтв.

Документи приймаються по 31 грудня 2021 року (включно) за адресою: вул. Б. Грінченка 1, м. Київ, 01001 або на пошту [email protected].

Перелік документів

  • заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (має подаватися на бланку інституту).

До заяви додаються:

  • рішення інституту громадянського суспільства (ІГС) про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • заява делегованого представника з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", підписана ним особисто;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
  • відомості про результати діяльності ІГС протягом шести місяців до дати оприлюднення Держмистецтв повідомлення про формування складу громадської ради;
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;
  • мотиваційний лист делегованого представника;
  • фото делегованого представника, а також посилання на офіційний веб-сайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Установчі збори з формування складу громадської ради при Держмистецтв відбудуться 31 січня 2022 року об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка 1.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок