На Набережній Дніпра знесли незаконну споруду

На Набережній Дніпра знесли незаконну споруду

На Набережній Дніпра знесли незаконну споруду
Суспільне Дніпро

У Дніпрі на Набережній Заводській знесли незаконну споруду. Про це Суспільному повідомив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Руслан Мороз.

За словами посадовця, на знесену металеву конструкцію немає жодних офіційних документів.

Вважали, що на неї були документи, але з’явився лише аркушик від так званої “Української держави”. Більше ніяких документів справжніх на цю споруду не було. У реєстрі права власності вона відсутня, земельна ділянка під цю споруду не відводилась, та не була почата процедура землевідводу. Такі споруди демонтуються лише на підставі рішення виконкому міської ради”, - сказав Руслан Мороз.

Суспільне зателефонувало представнику організації, яку зазначив посадовець. За словами Анатолія Балахніна, він не надавав ніяких документів на цю споруду.

У них [власників споруд] завершився термін оренди, узгоджений з Філатовим (міський голова Дніпра — ред.). В результаті вони не погодили документи з ним [Філатовим], і він демонтував ці приміщення”, - сказав чоловік.

Адвокат Андрій Верба зазначає: щоб законно встановити споруду, необхідно зареєструвати приміщення за конкретною юридичною особою.

Міська влада дійсно наділена такими повноваженнями, щоб малі архітектурні форми все ж таки за рішенням виконавчого комітету демонтувати і з покладенням навіть коштів за зберігання об’єктів на відповідних майданчиках, які належать міській раді. Однак, якщо є правовстановлюючі документи, які зареєстровані у відповідному реєстрі, то таке знесення може відбутися лише за рішенням суду”, - каже адвокат.

За словами Руслана Мороза, з середини листопада 2021 року інспекція з благоустрою демонтувала 30 споруд. Надалі демонтажу очікує ще 100 конструкцій.

Читайте також

- Мінкульт рекомендує демонтувати незаконну будову в історичній частині Луцька

- Буде вибух: на черкаському "Азоті" попередили про демонтаж споруди

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок