На Одещині ветеран поліції став призером Кубку України

На Одещині ветеран поліції став призером Кубку України ГУ Нацполіції в одеській області

В Одеській області ветеран правоохоронних органів Георгій Мітєв став призером Кубку України з легкої атлетики. Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції.

Правоохоронець взяв участь у змаганнях, які проходили 18 та 19 грудня в Києві. У віковій категорії 75+ чоловік виборов перше місце зі спортивної ходьби на 5 000 метрів та друге місце зі спортивної ходьби на 3 000 метрів.

У поліції зазначили, що Георгій Мітєв більше 20 років пропрацював дільничним офіцером у місті Ізмаїл. Наразі він знаходиться на пенсії. Правоохоронець є членом команди поліцейського спортивного клубу "Патріот".

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди