У Німеччині вперше в історії скасували футбольний матч через расизм: що саме сталося

У Німеччині вперше в історії скасували футбольний матч через расизм: що саме сталося

У Німеччині вперше в історії скасували футбольний матч через расизм: що саме сталося
Imago

Команди вийшли на поле, зіграли півгодини, після чого матч скасували.

У Німеччині уперше скасували проведення футбольного матчу. Відбулося це в одному з останніх поєдинків третього дивізіону чемпіонату Німеччини.

Інцидент із расизмом було зафіксовано у матчі між "Дуйсбургом" та "Оснабрюком". Команди вийшли на поле, провели 33 хвилини, після чого гра була призупинена.

Арбітр зустрічі Ніколас Вінтер відвів команди у підтрибунне приміщення. А через півгодини стало відомо, що поєдинок відновлено не буде.

Читайте також: Фана Угорщини заарештували через расизм під час матчу проти збірної Англії. Що стало причиною: відео

Чому матч у Німеччині було скасовано?

У рапорті головний арбітр зустрічі зазначив, що під час гри чув, як частина уболівальників імітує звуки мавп. Потенційною жертвою расизму став нападник "Оснабрюка" Аарон Опоку, який в одному з моментів гри пробив неточно зі штрафного.

Правоохоронним органам вдалося ідентифікувати порушника та вивести його за межі стадіону. Однак на поле команди не повернулися - через півгодини диктор на стадіоні повідомив про відповідне рішення бригади арбітрів.

У "Дуйсбургу" повідомили, що на рішення арбітра могли вплинути Опоку та його партнери по команді, які були неготові повертатися на поле. А ось уболівальники обох команд засудили дії фана через расизм вигуками "Нацистів геть".

Крім того, расистські вигуки могли бути спрямовані на адресу захисника "Дуйсбурга" Лероя Квадво. У клубі повідомили, що після інциденту його також підтримали партнери по команді, але й він не міг продовжити зустріч.

Подібний інцидент став першим для Німеччини, коли футбольний матч було скасовано через расизм. У лютому 2020 року той-таки Квадво став жертвою расизму з боку глядача, який також вигукував мавп'ячі звуки, однак попри це гра продовжувалася.

Що відбулося далі?

  • Інцидент з расизмом під час матчу в Німеччині став предметом дослідження поліції Дуйсбурга. Проти 55-річного уболівальника, якого звинуватили у расизмі, підготували скаргу.
  • Доля матчу залишається невизначеною. Спортивний суд Німецького футбольного союзу оголосив, що у найближчі кілька днів оголосить вердикт щодо цього поєдинку.
На початок