Будівництво вертолітного майданчика та урабан-парку. Що зроблять на Кіровоградщині у 2022 році

Будівництво вертолітного майданчика та урабан-парку. Що зроблять на Кіровоградщині у 2022 році

Будівництво вертолітного майданчика та урабан-парку. Що зроблять на Кіровоградщині у 2022 році
фото облдержадміністрації

У Кіровоградській області в 2022 році в обласній лікарні планують збудувати вертолітний майданчик для транспортування пацієнтів, реконструювати операційний блок, утеплити та переоснастити лікувальні корпуси. Про це в ефірі телепрограми "Сьогодні. Головне" на Суспільному розповіла голова облдержадміністрації Марія Чорна.

За її словами, щодо вертолітного майданчика, то нині виготовляється проектно-кошторисна документація. За попередніми розрахунками, на проект потрібно 800 мільйонів гривень. "Це кошти державного бюджету. За рахунок коштів обласного бюджету маємо виготовити проектно-кошторисну документацію".

Запланували такі проєкти

  • У дитячій обласній лікарні відремонтувати харчоблок;
  • на околиці вулиці Жадова у Кропивницькому розпочати будівництво спорткомплексу;
  • на Набережній збудувати урбан-паркЦе вільний простір, кластер для занять спорту та активного відпочинку. ;
  • реставрація обласної філармонії.

Марія Чорна сказала, що нині триває ремонт школи олімпійського резерву "Надія", який розрахований на три роки. Реконструкція спортшколи коштує 86 мільйонів гривень. "Але ця сума буде коригуватись, бо є проблеми з чашею басейну. Я скажу вам, що нині в регіоні не вистачає будівельників, бо вони виїжджають на роботу за кордон. Наприклад, по спортшколі "Надія" класти кахель в басейні ми могли б набагато швидше, але це вміють робити лише троє працівників. І ось у зв'язку з цим роботи дещо затягуються в часі. І це проблема не лише по басейну, а й по інших об'єктах".

Голова облдержадміністрації сказала, що на сьогодні в Кіровоградській області в рамках програми "Велике будівництво" виконують 14 об'єктів, шість з них є перехідними на 2022 рік.

"Коли ми обирали проекти "Великого будівництва", то намагались охопити усю територію області. Основна умова – це виготовлена проектно-кошторисна документація та співфінансування не менше 10 відсотків із місцевих бюджетів. Наступного року в області виконаємо 17 об'єктів, затримок з фінансуванням немає".

Читайте також

Вибір редакції

На початок