На КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" з боку Словаччини сформувалася черга з автомобілів

На КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" з боку Словаччини сформувалася черга з автомобілів

На КПП "Ужгород – Вишнє Нємецьке" з боку Словаччини сформувалася черга з автомобілів
Фото: Закарпатська митниця

Черга з автомобілів сформувалася на пасажирській ділянці міжнародного автомобільного пункту пропуску "Ужгород – Вишнє Нємецьке". Про це повідомили на сторінці Закарпатської митниці у Facebook. Водіям радять користуватися іншими прикордонними КПП для в'їзду в Україну.

У повідомленні відомства зазначили, що черги сформувалися через проведення ремонтних робіт на пункті пропуску.

"У грудні-січні 2021-2022 рр на даному переході розпочалися об’ємні роботи реконструкції з укладанням нового дорожнього покриття. У зв’язку з обмеженням пропускної спроможності на пасажирській ділянці міжнародного автомобільного пункту пропуску "Ужгород – Вишнє-Нємецьке", на сьогодні сформувалася велика черга у напрямку в’їзду в Україну" – йдеться у повідомленні Закарпатської митниці.

Наскільки великими є черги, у Закарпатській митниці та Чопському прикордонному загоні не повідомили, оскільки скупчення автомобілів сформувалося з боку Словаччини.

У повідомленні Закарпатської митниці радять водіям та пасажирам користуватися іншими пунктами пропуску: на кордоні зі Словаччиною це КПП "Малий Березний – Убля", пішохідний КПП "Малі Селменці – Велькі Слеменці", а також на кордоні з Угорщиною – КПП "Тиса", "Лужанка" та "Вилок"

За словами виконуючої обов'язки речниці Чопського прикордонного загону Наталії Хоружої, наразі функціонують всі пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною та Угорщиною.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок