Благодійний ярмарок: у Хмельницькому збирають кошти безпритульним тваринам

Благодійний ярмарок: у Хмельницькому збирають кошти безпритульним тваринам

Благодійний ярмарок: у Хмельницькому збирають кошти безпритульним тваринам
Суспільне Поділля

Благодійний різдвяний ярмарок для допомоги безпритульним тваринам облаштували у кінотеатрі імені Тараса Шевченка у Хмельницькому. Волонтерка громадської організації "Врятуй життя" Дар’я Попович каже: усі вилучені кошти підуть на закупівлю їжі та лікування тварин з місцевих притулків.

Еко маски, еко торбинки, значки, магніти та багато іншого можна придбати на благодійному різдвяному ярмарку для тварин. На ярмарок разом зі своїм чотирилапим другом Сімбою прийшов хмельничанин Вадим Машталер. Каже, що не вперше долучається до благодійності: "Стараємось долучатися до таких акцій по можливості якнайчастіше. Сьогодні ми придбали масочку для нашої мами, значки, кинули пару гривень".

Житель обласного центру Ігор розповідає: "Ми хочемо допомогти безпритульним тваринам. Ми хочемо, щоб люди змінили ставлення, так само долучалися і розуміли, що мати тварину - це відповідально, за нею потрібно доглядати. Якщо ви в майбутньому захочете від неї відмовитись, тоді варто задуматись, чи варто заводити в такому разі. Ми купили для тварин корм і засіб для чищення кігтів для котів".

Залучити всіх людей до допомоги безпритульним тваринам – така мета благодійного ярмарку, розповідає волонтерка громадської організації "Врятуй життя" Дар’я Попович. Додає: "Всі бажаючі можуть прийти сюди і купити нашу продукцію. В нас є благодійний проект, і кошти з цієї продукції відправляємо на допомогу нашим тваринам. А також бажаючі можуть принести корм, крупи, різноманітні теплі речі, корм для котиків, для собачок, різноманітний інвентар: віники, совки".

Дар’я Попович каже: найбільше тварини потребують корм та крупу. Можна також допомогти матеріально на ліки для тварин. "Ми лікуємо тварин і в нас кожного дня з’являються нові борги у ветлікарні".

На різдвяній ялинці – фото безпритульних тварин. Дар’я розповідає, для чого: "В нас є тут волонтерський банер, де зображена наша сторінка "Шлях додому". Це та сторінка, де усі безпритульні тваринки, які шукають сім’ї. І в нас є ялиночка волонтерська, на якій фотографії тих тваринок, які зараз саме на прилаштовуванні. Муже хочемо, щоб завдяки цьому благодійному ярмарку ці тваринки знайшли сім’ю".

За словами Дар’ї Попович, благодійний ярмарок проходитиме 18-19 грудня, а також з 24 по 26 грудня у кінотеатрі імені Тараса Шевченка з 16 до 19 години.

Вибір редакції

На початок