Один українець – у топ-25 спринту на етапі Кубка IBU в Обертілліасі: результати гонки

Один українець – у топ-25 спринту на етапі Кубка IBU в Обертілліасі: результати гонки

Один українець – у топ-25 спринту на етапі Кубка IBU в Обертілліасі: результати гонки
biathlon.com.ua

Жоден український біатлоніст не обійшовся без помилок на стрільбі та не зміг зачепитися за двадцятку.

На етапі Кубка IBU з біатлону в австрійському Обертілліасі завершилася спринтерська гонка серед чоловіків. Раніше спринт пройшла жіноча збірна України, в якій найкращою стала Катерина Бех: вона вперше за майже рік увійшла до топ-10 на такому рівні.

Чоловічу команду в цій гонці представляли Денис Насико, який був найкращим серед українців у індивідуальці (24-те місце), Віталій Труш, Андрій Орлик, Андрій Доценко, Руслан Бригадир та Олександр Пономаренко.

Першим з українців на трасу вийшов Денис Насико, який у цьому сезоні мав досвід участі в спринті на етапі Кубка світу в Естерсунді, хоч він був і невдалий (106-те місце). В Обертілліасі біатлоніст припустився по одній хибі на кожному з вогневих рубежів та в підсумку опинився поза топ-20.

Тим не менше, це стало найкращим фінішем серед українських учасників гонки: Насико відстав від переможця на 1:22.5 хвилини та повторив свій найкращий результат сезону – 22-ге місце. Таку саму позицію він посів у масстарті на минулому етапі в Шушені.

Другим серед українців стартував Віталій Труш. Він повторив сценарій Насика та заробив по колу штрафу й на лежці, й на стійці.

Андрій Орлик розпочинав гонку третім. Як і його колеги, Орлик схибив одного разу на стрільбі лежачи, проте закрив усі мішені на останньому стрільбищі. Проблемою українця стала надто повільна стрільба: за цим показником він поза топ-100.

Читайте також: Катерина Бех – у топ-10 спринту на етапі Кубка IBU в Обертілліасі: результати гонки

Наступним на дистанцію вийшов Андрій Доценко – ще один баітлоніст, який у цьому сезоні пробував свої сили на рівні Кубка світу та був 88-м у спринті в Естерсунді. В Обертілліасі українець невдало розпочав гонку, припустившись одразу двох промахів на першому вогневому рубежі. Те саме відбулося й на другому – два постріли "в молоко".

Далі черга дійшла Руслана Бригадира. Спортсмен, уже традиційно для українців у цій гонки, пішов на коло штрафу після лежки, а згодом схибив ще двічі на наступному стрільбищі.

Останнім зі збірної вступив у боротьбу Олександр Пономаренко, який мав 114-й стартовий номер. Йому також не вдалося обійтися без помилок. В українця не пройшов один патрон на першій стрільбі. А от на другій спортсмен відпрацював чисто – разом із Орликом вони стали єдиними в українській команді, кому це вдалося.

Попри хибу на другій стрільбі перемогу в гонці здобув норвежець Говард Ґютюбе Буґетвайт.

Читайте також: Двоє українців - у топ-30 індивідуальної гонки на етапі Кубка IBU: усі результати

Кубок IBU (Обертілліах, Австрія). Спринт. Чоловіки

 1. Говард Ґютюбе Буґетвайт (Норвегія, 0+1) 23:37.0
 2. Ерленн Бьонтеґор (Норвегія, 0+2) +17.2
 3. Максім Цвєтков (Росія, 0+1) +17.3
 4. Емільєн Клод (Франція, 0+0) +18.4
 5. Гаральд Леммерер (Австрія, 0+0) +20.9
 6. Сверре Дален Аспенс (Норвегія, 1+0) +28.3
 • ...
 • 22. Денис Насико (Україна, 1+1) +1:22.5
 • 37. Віталій Труш (Україна, 1+1) +1:48.9
 • 45. Андрій Орлик (Україна, 1+0) +2:00.4
 • 58. Олександр Пономаренко (Україна, 1+0)
 • 75. Андрій Доценко (Україна, 2+2) +2:58.9
 • 86. Руслан Бригадир (Україна, 1+2) +3:30.7
Читайте також: Валентина Семеренко фінішувала четвертою в індивідуальній гонці на Кубку IBU в Обертілліасі

Вибір редакції

На початок