"Подумав, що розіграш". Вінничанин прокоментував виграш автівки в акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

"Подумав, що розіграш". Вінничанин прокоментував виграш автівки в акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

"Подумав, що розіграш". Вінничанин прокоментував виграш автівки в акції "Вакцинуйся. Збережи життя"
Автівка "Toyota Corolla", яку в акції виграв вінничанин. Фото: сайт міськради

22-річний вінничанин Артур Смілянець 17 грудня виграв головний приз міської акції "Вакцинуйся. Збережи життя" автомобіль "Toyota Corolla". Суспільному розповів, що про виграш спершу дізнався від друзів, втім подумав, що це жарт.

"Вранці мій знайомий надіслав посилання з результатами конкурсу, і запитав, чи це не я. Спочатку я подумав, що це розіграш, бо вчора у мене був день народження і це був би дуже вдалий жарт, але потім, коли мені написали журналісти, я зрозумів, що жарт трішки затянувся", — каже Артур Смілянець.

Відтак переможцю зателефонували з міськради та повідомили, що він став власником автівки, на яку також претендували 28 тисяч зареєстрованих учасників.

Артур Смілянець розповідає, що приєднався до акції у середині жовтня. Тоді в мережі побачив новину про конкурс.

"На той момент я вважав, що є реальна можливість виграти якийсь подарунок, так як, на мою думку, вакцинованих людей було не дуже багато, а тих, хто зареєструється на конкурс — ще менше", — повідомив Артур Смілянець.

До сьогоднішнього ранку, розповідає, взагалі забув, що став учасником міської акції. Раніше виграшів "таких масштабів", каже, не було. Про себе розповів, що навчається у ДонНУ ім. В. Стуса, спеціальність "Право". Водійське посвідчення отримав у 2018 році.

На питання, чи отримував негативні коментарі щодо виграшу, каже — у приватні повідомлення ніхто нічого не писав. А ось читати дописи під публікаціями про фінал акції у соцмережах — сенсу не бачить.

Вручать приз Артурові 21 грудня об 11:00 на Майдані Незалежності у Вінниці. Тоді й нагородять переможців третього етапу акції. Адже, окрім автівки, сьогодні розігрували 20 велосипедів та 20 телевізорів.

Що відомо

  • Акцію "Вакцинуйся. Збережи життя" ініціювала міська рада. Стартувала вона у вересні. Подарунки закупили за гроші платників податків, а це майже три мільйони гривень.
  • За умовам акції, стати її учасниками змогли вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвалися на сайті Вінницької міської ради на сторінці "Вакцинуйся. Збережи життя".

Читайте також

Стало відомо ім'я власника автомобіля, який взяв участь в акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

Президент призначив стипендії двом діячам науки з Вінниччини. Хто вони

На початок