Сучасна криміналістична лабораторія з'явилася у поліції Хмельниччини

Сучасна криміналістична лабораторія з'явилася у поліції Хмельниччини

Сучасна криміналістична лабораторія з'явилася у поліції Хмельниччини
Нацполіція Хмельницької області

Поліцейські Хмельниччини отримали сучасну криміналістичну лабораторію. Про це інформує сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Спеціальні пересувні лабораторії для спеціалістів-криміналістів придбали в рамках комплексу заходів підтримки України з боку Європейського Союзу, зокрема, програми "ПРАВО-Поліція" та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Офіційне вручення десяти таких лабораторій відбулось вчора в Києві. Одну із них отримали і поліцейські Хмельниччини. 

"Ця лабораторія оснащена всім необхідним і допоможе нам швидше, оперативніше та якісніше збирати докази на місці скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів",- розповіла начальниця відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області Тетяна Монтач.

В автомобілі є все необхідне для якісного виконання роботи експертів. Це захисні ширми та пересувні намети, які допомагають захистити місце скоєння злочину від сторонніх очей або накрити під час негоди; квадрокоптер, що допоможе у проведенні оперативних заходів та надасть можливість бачити загальний план місцевості та займатися 3-D моделюванням.

В автомобілі є все необхідне для якісного виконання роботи експертів.
В автомобілі є все необхідне для якісного виконання роботи експертів. Нацполіція Хмельницької області

Авто має автономні джерела освітлення, щоб експерти могли працювати в темну пору доби, захисний одяг та взуття, щоб спеціалісти не залишали зайвих слідів на місці злочину або не зазнали тих чи інших уражень. Також автомобіль оснащений цілим рядом експертних валіз за напрямками (балістична, трасологічна, дактилоскопічна тощо). Є в лабораторії і різного роду допоміжні інструменти, наприклад, бензопила тощо. Крім того, в лабораторії є повноцінне робоче місце зі столом, стільцем та ноутбуком, щоб експерт на місці міг опрацювати результати проведеної роботи. 

Вибір редакції

На початок