Застава у понад мільйон гривень. Суд обрав запобіжний захід для першого заступника мера Кривого Рогу

Застава у понад мільйон гривень. Суд обрав запобіжний захід для першого заступника мера Кривого Рогу

Застава у понад мільйон гривень. Суд обрав запобіжний захід для першого заступника мера Кривого Рогу
Getty Images

Для ексголови Дніпропетровської облради та нині першого заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода обрали запобіжний захід у вигляді застави - 1,1 млн грн. Про це йдеться у пресрелізі Дніпропетровської обласної прокуратури, який отримало Суспільне.

Прокуратура не погоджується з рішенням суду і готує апеляційну скаргу, вимагаючи обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даними слідства, будучи очільником обласної ради, посадовець незаконно ухвалив рішення про передачу у власність приватного підприємства понад 500 державних трансформаторних підстанцій в обхід процедури приватизації та винесення питання на розгляд депутатам обласної ради. Об’єкти вартістю понад 9,7 млн гривень вибули з власності територіальної громади на користь приватних осіб.

Окрім того, перебуваючи на посаді першого заступника голови однієї з міських рад, чоловік погрожував вбивством своїм підлеглим, якщо вони розкажуть про його незаконні дії та відмовляться підписувати завідомо неправдиві офіційні документи.

Про поновлення облпрокуратурою кримінальних справ 2017 року, які закрили за відсутністю складу злочину після проходження всіх процесуальних дій, опитувань, допитів та державних експертиз, раніше йшлося на сайті Криворізької міськради. Адвокат Євгена Удода. Дмитро Манелюк, зазначив, що справа щодо погроз - абсурдна. Що стосується передачі власності громади, то "ні рішення сесії, ні питання, пов'язані з продажем, не були до сьогоднішнього дня ні опротестовані прокуратурою, ні оскаржені в суді".

Сам Євген Удод сказав, що хотів би якнайшвидшого розгляду справи.

Читайте також

- Посадовця криворізької лікарні підозрюють в розтраті 700 тис. грн бюджетних коштів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок