Збірна України з хокею програла Франції та зазнала дев'ятої поразки підряд

Збірна України з хокею програла Франції та зазнала дев'ятої поразки підряд ФХУ

Друга зустріч команд у 2021-му році.

Чоловіча збірна України з хокею провела другий матч на міжнародному товариському турнірі Christmas Cup, що проходить у польському місті Битом.

У стартовій грі "синьо-жовті" поступились Угорщині в овертаймі з мінімальним розривом - 1:2. Цього ж разу підопічні Вадима Шахрайчука протистояли команді Франції.

Збірна України з хокею вже вдруге зустрілась із Францією у 2021 році. Раніше в травні українці так само грали з французами на міжнародному товариському турнірі "Beat COVID-19" у Словенії. Тоді матч завершився перемогою Франції з рахунком 4:2. При цьому до останнього періоду рахунок був рівним - 1:1, але в заключній 20-хвилинці "синьо-жовті" пропустили одразу три шайби та програли.

У цій зустрічі в Битомі рахунок відкрили французи. Першим відзначився в більшості 20-річний Пьєррік Дубе з передачі Івана Есіпова та Фабьєна Колотті на 37-й хвилині матчу. Гол від українців теж не змусив на себе чекати - за 21 секунду відновив статус-кво Євген Фадєєв, якого засистував Віталій Лялька. До речі, для Фадєєва ця шайба стала дебютною в складі збірної України - до турніру в Польщі захисника не викликали до команди.

Попри рівну гру, перервати невтішну 8-матчеву серію поразок українцям не вдалось. У третьому період французи завдяки зусиллям Жеремі Пенца закинули ще один снаряд у ворота України, який і вийшов вирішальним. 1:2 - Україна програла 9-те протистояння поспіль.

Christmas Cup-2021. Битом, Польща

Франція - Україна - 2:1 (0:0; 1:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Дубе (Есіпов, Колотті - більш.), 36:42; 1:1 Фадєєв (Лялька), 37:03; 2:1 Пенц, 46:05.

• 18 грудня, субота. Christmas Cup. Польща - Україна
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу