Держкіно розпочало тестування системи електронного обліку квитків в кінотеатрах

Держкіно розпочало тестування системи електронного обліку квитків в кінотеатрах

Держкіно розпочало тестування системи електронного обліку квитків в кінотеатрах
пресслужба Держкіно

Державне агентство України з питань кіно розпочало тестовий запуск "Єдиного квитка". Систему обліку інформації про покази фільмів у кінотеатрах розробило ТОВ "Маестро Тікет Систем".

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

"Зараз ми розпочинаємо тестовий запуск "Єдиного квитка", після вступу в дію відповідної Постанови КМУ у нас буде ще три місяці на адаптацію і в Україні нарешті запрацює чесна і прозора система "Єдиного квитка", – сказала голова Держкіно Марина Кудерчук під час презентації системи.

Вона додала, що робота над цією платформою тривала майже 7 місяців. За її словами, лише цьогоріч в Держкіно з’явились можливості для впровадження "Єдиного квитка". Хоча система електронного обліку квитків в кінотеатрах мала запрацювати в Україні ще в 2017 році.

Постановою буде передбачено, що прокатні посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільмів отримуватимуть лише ті кінотеатри й зали, що будуть підключені до системи "Єдиного квитка". Таким чином планується стимулювання підключення до системи тих, хто дозволяв собі працювати поза межами правового поля, чи заохотити маленькі кінотеатри, які категорично не хотіли працювати в онлайні.

Читайте також: Рада підтримала закон, який заохотить іноземне кіновиробництво в Україні

"Єдиний квиток" є системою збору, обліку та обробки інформації про демонстрацію кінофільмів у кінотеатрах України. Статистичний модуль системи передбачатиме збір інформації щодо всіх транзакцій: як продажів, так і повернень. За цими даними можна буде будувати звіти в розрізі залів, кінотеатрів, мереж та окремо за фільмами чи дистриб’юторами. Модуль аналітики дозволить здійснювати порівняння динаміки та характеру продажів фільмів. Проєктом передбачаються також інструменти, що дозволять прогнозувати касові збори в різних регіонах.

Робота системи "Єдиний квиток" буде інтегрована із сайтом Держкіно. Статистичні дані в режимі реального часу будуть відображатися на сайті агентства. Це надасть змогу як виробникам, так і дистриб’юторам мати прозору та оперативну інформацію щодо продажів. За словами розробників, 10 кінотеатрів уже користуються системою "Єдиний квиток".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок