Харківські волонтери зібрали понад 1700 подарунків для дітей з прифронтової зони

Харківські волонтери зібрали понад 1700 подарунків для дітей з прифронтової зони

Харківські волонтери зібрали понад 1700 подарунків для дітей з прифронтової зони
facebook.com/OlenySviatogoMikolaya

Волонтерська команда "Олені святого Миколая" 17 грудня завершила збір подарунків для дітей з прифронтових населених пунктів Луганської та Донецької областей. У першу напередодні 2022 року поїздку волонтери вирушають 18 грудня.

Подарунки отримають усі 1768 дітей, які надіслали свої побажання, повідомила Суспільному координаторка "Оленів святого Миколая" Інна Ачкасова.

Першими волонтери відвідають дітей у Новотошківці, Трьохізбенці, Кримському, Муратовому, Троїцькому та Гірському Луганської області.

"Цього року дуже багато в базі подарунків прохань про музичні інструменти, багато дітей просили маркери для скетчбуків. Діти різні, тож і бажання різні — іграшки, машинки, ляльки завжди популярні", — розповіла Інна в ефірі "Українського радіо Харків".

"Цього року був випадок, коли діти одного зі старших класів у Трьохізбенці попросили подарувати набір інструментів для водія, який водить шкільний автобус. Це дуже зворушливе прохання: "Він про нас дбає, він ремонтує автобус самотужки". Зробимо такий подарунок", — сказала волонтерка.

Серед подарунків в "Оленячій базі" — костюм Халка, ходунки, пряжа, "шапка-собака, в якої підіймаються вуха", ошийник та повідок для такси, надувний басейн, набір гантелей та навіть папуга.

До виконання побажань долучилися як окремі люди, сім'ї, так і цілі компанії. Збір подарунків завершили 17 грудня, після того, як одна з фірм вирішила забрати на себе виконання дитячих мрій, що залишалися актуальними.

Авторки: Вікторія Найдьонова, Марія Солодовнік

Що відомо

  • "Олені святого Миколая" їздять до прифронтових сіл та містечок щороку з 2015 року. Збір побажань та подарунків у 2022 році почали в листопаді. Приєднатися до проєкту може кожен охочий.
На початок